برگزاری دومین مرحله جشنواره زاینده‌‎رود

حمیدرضا غزنوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان درباره دومین مرحله جشنواره ورزشی زاینده‌رود اظهار کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس مرحله دوم این مسابقات از اول تا ۱۹ مهر ماه ادامه دارد.

وی افزود: در روز اول و دوم این مسابقات پرواز نمایشی هواپیماهای رادیو کنترل، پروازهای نمایشی پاراموتور، سقوط آزاد (بانجی جامپینگ)، نمایش ماشین‌های کنترلی، بازی با اسکوتر، رقابت‌های طناب‌کشی خانوادگی و عمومی در مجموعه ورزشی آبشار برگزار می‌شود.

رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی استان اصفهان عنوان کرد: طی دو روز مسابقات جام آزاد فوتبال رومیز و مسابقات آماتوری دارت در باشگاه فوتبال رومیز سپاهان و آکادمی دارت اصفهان برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: دیدار نهایی رقابت‌های سافتبال نوجوانان استان در مجموعه ورزشی مشتاق برگزار خواهد شد؛ مسابقات چهارجانبه راگبی نیز با حضور تیم‌هایی از اصفهان، تهران و کرمان در زمین چمن مارچین و همچنین رقابت‌های بیسبال با حضور تیم‌هایی از تهران و اصفهان در زمین انتظام برگزار خواهد شد.

غزنوی در مورد مسابقات کریکت قهرمانی کشور نیز بیان کرد: این مسابقات که حکم انتخابی تیم ملی را نیز دارد، از ۱۴ الی ۱۹ مهرماه در مجموعه ورزشی صفائیه مبارکه برگزار می‌شود.

وی در مورد اهداف برگزاری این مسابقات تصریح کرد: خشک شدن زاینده‌رود و اهمیت آن برای مردم در اصفهان مبنایی اصلی محور این جشنواره است که از مرحله اول با رویکرد حفظ و توجه به محیط‌زیست و احیای زاینده‌رود است؛ قرار بود جشنواره ورزش‌های آبی و ورزش‌های هوایی در دریاچه مجموعه لنجان واقع در باشگاه قایقرانی ذوب‌آهن برگزار شود اما با مخالفت فرماندار لنجان لغو شد.

رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی استان اصفهان در پایان گفت: هدف از برگزاری این رقابت‌ها، آشنایی مردم به رشته‌های تحت پوشش این هیأت و افزایش شور و نشاط اجتماعی در راستای سلامت شهروندان است.

به گزارش فارس، مرحله نخست جشنواره ملی ورزشی زاینده‌رود در سطح بین‌المللی، کشوری و استانی هم‌زمان با عید سعید فطر برگزار شد.

انتهای پیام/۶۳۰۷۷/و

http://fna.ir/HUQAZ3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *