جاسک به قطب بزرگ صنعتی، تجاری، اقتصادی و انرژی در شرق کشور تبدیل می‌شود

به گزارش خبرگزارى فارس از بندرعباس، جاسم جادری عصر امروز در آئین تکریم از فرماندار سابق و معارفه فرماندار جدید شهرستان جاسک با تاکید بر اینکه باید تمام تلاش مسئولان در جهت خدمت مجدانه به مردم باشد، عنوان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته مشکلات بسیاری در شهرستان جاسک رفع شده که یکی از مهمترین آنها آب رسانی از سد جگین به شهر جاسک بود و خدمات مهم دیگری نظیر تجهیز و ساخت مدارس شهری و روستایی و برق رسانی به روستاهای دوردست این شهرستان نیز به خوبی انجام گرفته است.

وی ادامه داد: جاسک در آینده نزدیک به قطب بزرگ صنعتی، تجاری، اقتصادی و انرژی در شرق کشور تبدیل می شود و امکان تصویب سریع طرح منطقه آزاد تجاری و صنعتی این شهرستان به زودی فراهم خواهد شد.

استاندار هرمزگان عنوان کرد: یکی از اتفاقات خوب در این شهرستان در بخش کشاورزی و در پرورش میگو، اختصاص مبلغی بالغ بر یک میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان برای برق رسانی در مزرعه پرورش میگوی جاسک بوده است.

جادری با بیان اینکه وظیفه همه ما مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی است، تصریح کرد: مبارزه با قاچاق از مصوبات نمایندگان مجلس شورای اسلامی است و به یک قانون مهم تبدیل شده اما ورود اقلامی همچون مواد غذایی از طریق گمرک در جاسک، قاچاق محسوب نمی‌شود و باید از این طریق شرایط را برای اشتغال و تجارت مردم فراهم کرد.

وی تبیین کرد: فرمانداران باید ذهن و تمرکزشان را بیشتر بر روی مسائل اجرایی و مطالبات مردم قرار دهند و روش و منش آنها باید اعتدال باشد و رویکرد اصلی فرماندار جدید جاسک نیز باید اقتصاد مقاومتی باشد.

در این مراسم از زحمات علی سالاری فرماندار سابق جاسک قدردانی و محمد احمدی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

انتهای پیام/۳۲۶۴/ذ۳۰

http://fna.ir/9IAQ0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *