دومین دوره مسابقات استانی جوجیتسو و کوبودو به میزبانی جهرم برگزار شد

به گزارش شیرازه،
دومین دوره مسابقات قهرمانی سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس به میزبانی
جهرم با حضور رحیم خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم ،حمید
فسایی رئیس هئیت ورزشهای رزمی شهرستان جهرم  و محمد امیر گلچین پور رئیس
سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس در مجموعه ورزشی تختی این شهرستان برگزار
شد.

محمدامیر گلچین پور رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو
استان فارس درحاشیه برگزاری این رقابت ها در گفتگو با خبرنگار ما گفت : این
دوره از رقابت ها با شرکت ۸۰ ورزشکار از شهرستان های جهرم، داراب و گراش
 برگزار شد.

رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس
خاطرنشان کرد: مسابقات در سه بخش کاتا ، کومیته و کوبودو (سلاح) برگزار شد
که در پایان تیم الف شهرستان جهرم مقام اول تیمی، تیم ب شهرستان جهرم مقام
دوم و تیمهای داراب و گراش به ترتیب مقام های سوم و چهارم تیمی را کسب
کردند.

گلچین پور افزود: به نفرات برتر هر بخش حکم و
مدال قهرمانی اهدا شد و همچنین از هنرجوی با اخلاق عباس مسعودی تجلیل و
کاپ اخلاق به وی اعطا شد.

گفتی است در پایان این دوره
از مسابقات ابلاغیه مسئولیت سبک جوجیتسو و کوبودو شهرستانهای داراب ، جهرم
 و گراش و احکام انتصاب هئیت رئیسه این سبک از طرف رئیس سبک جوجیتسو و
کوبودو استان فارس به نفرات اعطا شد.

اسامی مقام آوران در این دوره از رقابت ها به شرح زیر است:

۱-رضا پاک طینت مقام اول ۲۵- جهرم  نونهالان

۲-علی صفایی مقام دوم ۲۵-جهرم  نونهالان

۳-امیر رضا عباسی مقام سوم ۲۵- جهرم نونهالان

۴-محمد پارسا اکوان مقام سوم ۲۵- جهرم  نونهالان

۵- عرفان محبیان مقام اول ۳۰- جهرم نو نهالان

۶-علی ساعدی مقام دوم ۳۰- جهرم  نونهالان 

۷- محمد یاسین امری مقام سوم  ۳۰- جهرم نونهالان

۸-متین احمدی فر مقام سوم ۳۰- جهرم نونهالان

۹-میعاد صحراییان مقام اول ۳۵- جهرم نونهالان

۱۰-رضا نصیری زاده مقام دوم ۳۵- جهرم نونهالان

۱۱-حامد نیک زاد مقام اول ۴۰- جهرم نونهالان

۱۲-سجاد کارگر مقام دوم ۴۰- جهرم نونهالان

۱۳-امیر حسین حق منش مقام اول ۵۵- جهرم نونهالان

۱۴-آرش سلطانی مقام دوم ۵۵- جهرم نونهالان

۱۵-پویا رنجبران مقام سوم ۵۵- جهرم نونهالان

۱۶-هادی نظری مقام اول ۵۰- جهرم جوانان

۱۷-محمد نصیری نیا مقام دوم ۵۰- جهرم جوانان

۱۸-علی نیک زا د مقام سوم ۵۰- جهرم جوانان

۱۹-محسن اسدی مقام سوم ۵۰- جهرم جوانان

۲۰- عباس مسعودی مقام اول ۶۰- جهرم جوانان

۲۱- محمد صفرزاده مقام دوم ۶۰- جهرم جوانان

۲۲- حسین عباسی مقام دوم ۶۰- جهرم جوانان

۲۳- سجاد سامانی مقام اول ۷۰- جهرم جوانان

۲۴- سبحان پارسا مهر مقام دوم ۷۰- جهرم جوانان

۲۵- حسام فانیانی مقام سوم ۷۰- جهرم جوانان

۲۶- رضا مرادی مقام اول ۷۰-جهرم بزرگسالان

۲۷- اسماعیل ازبکی مقام اول ۶۰- جهرم بزرگسالان

۲۸- ابراهیم اربکی مقام دوم ۶۰- جهرم بزرگسالان

۲۹- آیت اله عدالت مقام سوم ۶۰- جهرم بزرگسالان

۳۰- محمد صادق ازبکی مقام سوم ۶۰- جهرم بزرگسالان

۳۱- علی نیکفرد مقام اول ۷۰- جهرم بزرگسالان

۳۲- عباس کابلی مقام دوم ۷۰- جهرم بزرگسالان

۳۳- حسین ثامنی مقام سوم۷۰- جهرم بزرگسالان

۳۴- فرهاد ازبکی مقام سوم ۷۰- جهرم بزرگسالان

۳۵- عبدالملک ازبکی مقام اول ۸۵- جهرم بزرگسالان

۳۶-  خسروکاظمی مقام دوم ۸۵- جهرم بزرگسالان

۳۷- صادق رنجبر مقام سوم ۸۵-  جهرم بزرگسالان

۳۸- محمد اسمی مقام سوم ۸۵- جهرم بزرگسالان

۳۹- امیر حسین رحمانیان مقام اول ۱۰۰+ جهرم بزرگسالان

۴۰- محمد اوسط مقام دوم ۱۰۰+ جهرم بزرگسالان

۴۱- محمدی بیتا مقام سوم۱۰۰+ جهرم بزرگسالان

۴۲- امیر حسین مصلی نژاد مقام سوم ۱۰۰+ جهرم بزرگسالان

۴۳- مهدی هاشمی مقام اول  کوبودو (سلاح  نانچاکو) گراش بزرگسالان

۴۴- حسین نصیری مقام اول کوبودو (سلاح چوب) جهرم بزرگسال

۴۵- محسن اسدی مقام اول کاتا جوانان جهرم

۴۶- امیر حسین رحمانیان مقام اول کاتا جهرم جوانان

۴۷-هادی نظری مقام دوم کاتا جوانان جهرم

۴۸- آیت اله عدالت مقام دوم کاتا جهرم جوانان

۴۹- فرهاد ازبکی مقام سوم کاتا جهرم جوانان

۵۰- حسام فانیانی مقام سوم کاتا جهرم جوانان

۵۱- خسرو کاظمی مقام سوم کاتا جهرم جوانان

۵۲- حسین فانیانی مقام سوم کاتا جهرم جوانان

۵۳- ابراهیم ازبکی مقام اول کاتا جهرم بزرگسالان

۵۴- اسماعیل ازبکی مقام اول کاتا جهرم بزر گسالان

۵۵- رضا مرادی مقام اول کاتا جهرم بزرگسالان

۵۶- محمد صادق ازبکی مقام دوم کاتا جهرم بزرگسالان

۵۷- عبدالملک اربکی مقام دوم کاتا جهرم بزرگسالان

۵۸- دانیال تنها مقام دوم کاتا داراب بزرگسالان

۵۹- مرتضی محمدی مقام دوم کاتا داراب بزرگسالان

۶۰- داریوش رحیمی غیاثی مقام سوم داراب بزرگسالان

۶۱- علیرضا هنر ور مقام سوم کاتا داراب بزرگسالان

۶۲- حسام الدین رستمی مقام سوم کاتا داراب بزرگسالان

۶۳- پیمان اصالت مقام اول کاتا جهرم جوانان

۶۴- امیر رضا مهرشاد مقام اول کاتا جهرم جوانان

۶۵- علی نیک زاد مقام دوم کاتا جهرم جوانان

۶۶- حامد نیک زاد مقام دوم کاتا جهرم جوانان

۶۷- امیر رضا غنی زاده مقام سوم داراب جوانان

۶۸- صادق خورشیدی مقام سوم داراب جوانان

۶۹- محمد کاظم فداکار مقام اول کاتا داراب جوانان

۷۰- علی پرویز مقام مقام دوم کاتا داراب نونهالان

۷۱- امیر علی عابدینی مقان اول کاتا نونهالان

۷۲- امیر حسین احمدی مقام سوک کاتا داراب نونهالان

همچنین طی احکام جداگانه ای مسؤولین شهرستانی این سبک به هیئت ورزشهای زرمی استان معرفی شدند .

۱- هادی معماریان نماینده جوجیتسو و کوبودو شهرستان داراب

۲- مهدی رنجبر نماینده جوجیتسو  وکوبودو شهرستان گراش

۳- مهدی بیتا نماینده جوجیتسو و کوبودو شهرستان جهرم

اعضای هیئت رئیسه سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس نیز از سوی استاد محمدامیر گلچین پور رئیس این سبک در استان فارس مشخص شدند .

۱- علی کریمی  دبیر سبک

۲- حمید فسایی  کمیته فنی و آموزش سبک

۳- علی نیک فر کمیته داوران سبک

۴- امین رئوفی کمیته مسابقات  سبک

۵- رضا حسینی نسب کمیته مسابقات سبک

۶- رضا اژدری کمیته دفاع شخصی سبک

۷- حسین مسیح زادگان کمیته دفاع شخصی سبک

۸- محسن صحراییان کمیته پیشکسوتان سبک

۹- هادی دادیا کمیته پیشکسوتان سبک

۱۰- حسین ثامنی کمیته فرهنگی سبک

۱۱- مصطفی ربیعی کمیته فرهنگی سبک





دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *