سالانه ۴۰۰ یادواره شهدا در استان بوشهر برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری امشب در نشست با فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: در راستای تجلیل از مقام شامخ شهدا و رساندن پیام شهدا به نسل‌های مختلف انقلاب به ویژه نسل‌های سوم و چهارم انقلاب، سالانه ۴۰۰ یادواره شهدا در استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی افزود: بازخورد این نوع یادواره‌ها سبب زنده‌ماندن فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال مفاهیم ارزنده دفاع از خاک و میهن برای نسلی شده که در دوران دفاع مقدس وجود نداشته یا در آن دوران دارای سنینی کم بوده که قادر به درک رشادت‌های رزمندگان اسلام و شهدا نبوده‌اند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر تصریح کرد: این یادواره‌ها به منظور تجلیل از مقام شهدا و خانواده معظم آنها در کنار تقویت بنیه‌ نظام انجام می‌شود.

وی بیان کرد: برگزاری یادواره شهدا سبب می‌شود که راه و مسلک آنها ماندگار شود و به مانند یک چراغ، راهنمایی برای هدایت و سعادت ما قرار گیرد.

تشکری افزود: شهدا با نثار خون خود و در جهت  مقابله با بی‌‌عدالتی، ظلم و حفظ دین جان خود را فدای نظام و مردم کرده و آسمانی شدند و نیاز چندانی هم به برگزاری یادواره‌ها ندارند و این ماها هستیم که به شهدا و راهی که آنها انتخاب کردند نیازمندیم تا بتوانیم پس از برگزاری هر یادواره، در راه شهدا گام برداریم و خدمت بیشتری به مردم شهیدپرور ارایه کنیم.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *