آبی‌پوشان روی نیمکت مشکی‌پوشان/ نیمکت مشکی‌پوشان میدان آزمون و خطای مربیان

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، بعد از اینکه اکبر میثاقیان موفق شد در روز پایانی فصل پیش رقابت‌های لیگ برتر مشکی‌پوشان را در لیگ برتر نگه دارد شاید کمتر کسی فکر می‌کرد داستان میثاقیان و مشکی‌پوشان به نیم‌فصل لیگ جاری هم نرسد.

بعد از نارضایتی مدیران مشکی‌پوشان از نتایج میثاقیان و برای بهبود نتایج، علیرضا مرزبان جانشین میثاقیان شد و اولین تراژدی این فصل مشکی‌پوشان، جدایی اکبر از مشکی‌پوشان نام گرفت.

هنوز چند هفته از حضور دومین سرمربی تیم روی نیمکت نمی‌گذشت که به قول مالک مشکی‌پوشان شکلات تیم متمول لیگ یک اینقدر شیرین بود که مرزبان ترجیح داد به سراغ این شیرینی برود تا با مشکلات مشکی‌پوشان رو‌به‌رو نشود.

رضا عنایتی که خود به عنوان مربی در کادر فنی مرزبان حضور داشت بعد از اینکه مرزبان سرمربی شهرداری ماهشهر شد با موافقت مدیران باشگاه و برای دو دیدار پایانی نیم‌فصل نیمکت پرحاشیه مشکی‌پوشان به آقای گل ادوار لیگ برتر رسید تا عنایتی به صورت جدی برای اولین‌بار با هدایت‌کردن یک تیم مشهدی وارد رقابت‌های لیگ برتر شود.

پس از این اعتماد، عنایتی، سیاوش اکبرپور را به عنوان مربی به تیم اضافه کرد و همچنین قرار است حنیف عمران‌زاده نیز از نیم‌فصل به این تیم اضافه شود، که بیش از پیش جمع آبی‌پوشان در مشکی‌پوشان جمع شود.

بعد از تصمیم مدیران مشکی‌پوشان به ادامه همکاری با عنایتی امروز اسامی دستیاران عنایتی اعلام شد.

بر همین اساس فرزین رکوعی، محمد رجب‌زاده و سیاوش اکبرپور به عنوان مربی و مهدی ثابتی به عنوان مربی دروازبان‌ها با مشکی‌پوشان همکاری خواهند کرد.

حال باید دید نیمکت بی‌وفای مشکی‌پوشان با عنایتی و کادر جوان خود چه خواهد کرد.

تنها چیزی که برای تمام هواداران مشخص است این آزمون و خطاها در انتهای فصل سرنوشتی تلخی را برای نماینده استان رقم می‌زند.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *