آخرین جزئیات از فوت کودک ۳ ساله گنبدی/ ضرب و شتم پدر معتاد عامل فوت

یک منبع آگاه امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به انتشار خبری مبنی بر فوت کودک سه‌ساله گنبدی بر اثر ضرب و شتم توسط پدر معتادش، اظهار کرد: این کودک که نام فامیلی‌اش محمد سرگزی و اهل روستای زابل‌آباد شهرستان گنبدکاووس است به دلیل ضربات مهلکی که از سوی پدرش دریافت کرده بود در بیمارستان جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه مادر این کودک چند وقتی است از پدرش طلاق گرفته است، افزود: کودک سه‌ساله گنبدی روز چهارشنبه مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود که بیمارستان منتقل و امروز جان خود را از دست داد.

رئیس اداره بهزیستی گنبدکاووس نیز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس پیرامون مرگ کودک سه‌ساله گنبدی به وسیله ضرب و شتم پدر، اظهار کرد: روز چهارشنبه با تماس همکاران عزیزمان در بیمارستان شهید طالقانی با مرکز اورژانس اجتماعی مبنی بر حضور یک کودک آسیب دیده در این بیمارستان همکاران ما به این بیمارستان اعزام شدند.

محمدرضا فشایی با بیان اینکه همکاران ما پس از مشاهده آثار کبودی در محل چشم کودک و ضربات شدید در ناحیه سر وی ضمن اطلاع به نیروی انتظامی موضوع را صورت‌جلسه کردند، افزود: پس از اقدامات انتظامی همکاران ما تمامی اقدامات لازم برای بهبود کودک را از لحاظ روانی در مرکز شهرستان و استان آماده کرده بودند.

وی با تأکید بر اینکه از همان ابتدا که آثار جراحت بر بدن کودک که ناشی از ضربات کابل بود، امیدی به زنده ماندن وی نبود، ادامه داد: متأسفانه در حالی که مرکز اورژانس اجتماعی گنبدکاووس و گلستان آماده پذیرش کودک برای بهبودی بودند خبر فوت این کودک به ما رسید.

فشایی با اشاره به صورت‌جلسه مجدد از سوی نیروی انتظامی  انتقال کودک به پزشکی قانونی صورت گرفت، تصریح کرد: جزییات پزشکی و علت فوت این کودک را مسؤولان انتظامی و پزشکی قانونی اعلام خواهند کرد.

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *