آدم‌ربایی در خراسان رضوی و دستگیری آدم‌ربایان در زاهدان/ فرد ربوده‌شده آزاد شد

 ابراهیم ملاشاهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: در پی کسب اطلاع از وقوع یک فقره آدم‌ربایی و ربوده‌شدن مردی میانسال در شهرستان تربت حیدریه استان خراسان رضوی در تاریخ ۸ خردادماه سال‌جاری و اطلاع از انتقال وی به زاهدان تیمی مجرب از کاراگاهان پلیس آگاهی جهت شناسایی متهمان و آزادی گروگان تشکیل و بلافاصله کار خود را آغاز کردند.

وی افزود: با توجه به شناخت کامل ماموران از جغرافیای محل وقوع جرم و تحقیق و بررسی مشخص شد، علت و انگیزه این آدم‌ربایی اختلافات شخصی و مالی بوده است.

ملاشاهی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی گسترده و با به کارگیری کلیه امکانات، موفق شدند هویت و مخفیگاه عاملان این آدم‌ربایی را در شهرستان زاهدان شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه ۴ متهم را دستگیر و فرد ربوده‌شده را آزاد کنند.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به اعتراف متهمان به بزه انتسابی خود مبنی بر اختلافات مالی، خاطرنشان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطعی خواهد شد.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *