آمریکا به این سادگی‌ها دست‌بردار نظام اسلامی ایران نیست/ فتنه‌گران بی‌بصیرت چشم‌های خود را تعمدا بستند

عین‌الله شریف‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، با اشاره به تاثیر یوم‌الله ۹ دی در استحکام‌بخشی به ارزش‌های والای انقلاب اسلامی اظهار کرد: با وجود اینکه تمامی ایام‌الله سال مثل هفتم تیر و یا سالگرد شهادت شهید رجایی و باهنر روزهای بسیار مهم و باارزشی در تقویم کشورمان هستند، اما تاثیرگزاری و نقش ۹ دی برای ملت ایران در عرصه جهانی قابل لمس است.

وی با تاکید بر اینکه ۹ دی به عنوان یک نقطه عطف و به عنوان روزی است که سبب عزت‌مندی مسلمانان شد تصریح کرد: از سوی دیگر این روز به اقتدار اسلام منجر شده و این اقتدار سبب شد که دشمنان هر چه برنامه شوم و ترفند داشتند یکی پس از دیگری نقش بر آب شود.

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس گفت: بنابراین نتیجه این شد که نقش ۹ دی در مقایسه با سایر توطئه‌هایی که در طول انقلاب اسلامی در ایران به دست آمد و متاسفانه یک تعداد افرادی که دارای بصیرت نبودند چشم‌های خود را تعمدا بسته بودند، پس از ۹ دی برای جهان اسلام قابل لمس و محرز شد.

وی تصریح کرد: علاوه بر آن سبب شد پایداری مسلمانان و کشورهای اسلامی بیش از پیش روشن و مشخص شود.

شریف‌پور با تاکید بر اینکه نباید گمان کرد که آمریکا به این سادگی از انقلاب اسلامی و جهان اسلام دست می‌کشد، افزود: چون هر کس در این تفکر باشد در نخستین مرتبه به باور و اعتقادات خود و سپس به افکار و باورها و اعتقادات تمامی مسلمانان جهان خیانت کرده است.

وی بیان کرد: پس باید بصیرت داشته و هوشیار باشیم و از سوی دیگر توصیه‌ها و مباحثی که رهبر معظم انقلاب اسلامی در مناسبت‌های مختلف به عنوان روشنگری به امت اسلامی بیان می‌کنند را پیش‌بینی کرده و پس از دریافت این پیام‌ها به آنها عمل کرد.

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس با اشاره به دشمنی آشکار آمریکا با جهان اسلام تصریح کرد: متاسفانه در روزهای گذشته آخرین ترفند دولت آمریکا و “ترامپ”رئیس جمهور کم‌عقل این کشور، با وجود اینکه از دیرباز از نظر بین‌المللی، شهر قدس به عنوان نقطه جدایی‌ناپذیر از کشور فلسطین شناخته شده است، اما آن را به عنوان پایتخت اسرائیل غاصب و کودک‌کش معرفی کردند.

وی اظهار کرد: خوشبختانه این تصورات آنها نیز نقش برآب شد و حتی تمام اتفاقاتی که در ۹ دی در ایران و اتفاقاتی که در غرب آسیا و کشورهای اسلامی روی داد به نفع جهان اسلام به پایان رسید.

شریف‌پور بیان کرد: بی‌شک موفقیت آن نیز ناشی از حرکت عاقلانه و مشفقانه رهبر معظم انقلاب اسلامی بود که امروز شاهد این هستیم که خوشبختانه در تمام عرصه‌ها اعم از عرصه سیاسی، نظامی و امنیتی، مسلمانان موفق شدند و نتایج آن در جهان بشریت مشخص شد.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *