آنان که می‌گویند مدافعان حرم به خاطر پول به سوریه رفته‌اند گمراه هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، حسن عباسی بعد از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم سردار علی‌محمد قربانی ضمن گرامیداشت یاد این شهید والامقام و تبریک عید مبعث، اظهار کرد: شهدای مدافع حرم فدای امنیت و آرامش ایران اسلامی شدند و آنانکه به ناحق می‌گویند مدافعان حرم برای پول می‌روند گمراه هستند و آنانکه می‌گویند مدافعان حرم به خاطر پول به سوریه رفتند نقششان به مراتب بدتر از داعش است.

وی با بیان اینکه دشمنان جنگ امروز در عراق و سوریه را به نام جنگ سی‌ساله تعبیر می‌کنند که در انتهای آن اثری از اسلام باقی نمی‌ماند، تصریح کرد: شهدای مدافع حرم شهدای جنگ سی‌ساله جدیدی هستند که برای دفاع از ماهیت اسلام در خارج از مرزها می‌جنگند.‏

رئیس اندیشکده یقین ادامه داد: مظهر قدرت ما انسان‌هایی مانند شهید قربانی است که در جامعه زیر بیرق اسلام و قرآن و عشق به اهل بیت به گونه‌ای زندگی می‌کنند که انتهای زندگی آنها شهادت است.

عباسی افزود: یکی از شاخصه‌های شهید قربانی مدیریت انقلابی او بود؛ شهید قربانی ثابت کرد که می‌شود در هر پست و مقامی با روحیه جهادی و انقلابی کار کرد.

وی با اشاره به مسئولیت‌های متعدد شهید قربانی طی حیاتشان، عنوان کرد: این شهید والامقام در مسئولیت‌های مختلفی که داشت با روحیه انقلابی کار کرد و ثمره این کار نیز تربیت نیروهای مومن و انقلابی بود.

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *