آیت‌الله حسنی نماد روحانیت انقلابی است/ ایشان چهره‌ای فروزان در تاریخ انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، سردبیر استان‌های خبرگزاری فارس به همراه مدیر و خبرنگاران این خبرگزاری در آذربایجان‌غربی با آیت‌الله غلامرضا حسنی امام جمعه سابق ارومیه دیدار کردند.

در این دیدار سردبیر استان‌های خبرگزاری فارس در سخنانی با تجلیل از آیت‌الله حسنی، او را یک مبارز فی سبیل‌الله معرفی کرد و اظهار داشت: بی‌شک آیت‌الله حسنی چهره‌ای ماندگار در انقلاب اسلامی بوده و ایثارگری‌ها و خدمات این مجاهد نستوه در تاریخ انقلاب ثبت شده و هیچ گاه به فراموشی سپرده نخواهد شد.

حسن کربلایی با اشاره به اینکه رشادت‌ها و انقلابی‌گری‌های امام جمعه سابق ارومیه زبانزد خاص و عام است تصریح کرد: در طول انقلاب اسلامی همه حتی مخالفان نظام و رهبری نیز می‌دانستند که اگر انقلاب پس از امام راحل و رهبری معظم انقلاب به تعدادی انقلابی متکی بوده و هست قطعاً یکی از آنها آیت‌الله حسنی است.

وی افزود: آیت‌الله حسنی به عنوان یک انقلابی راستین و مجاهدی صبور و پیشتاز در دفاع از ارزش‌ها آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی در عمل ثابت کرد که وفادار به انقلاب اسلامی بوده و این وفاداری در ایام پیری و کهنسالی نیز به همان شادابی اوائل انقلاب ادامه دارد.

سردبیر استان‌های خبرگزاری فارس آیت‌الله حسنی را چهره‌ای فروزان در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: بی‌تردید نام ایشان همچون خورشید بر تارک انقلاب اسلامی تا قیام قیامت پرتوافشانی کرده و الگویی برای سایر مدافعان انقلاب اسلامی و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

وی با بیان اینکه آیت‌الله حسنی از جمله وفاداران متقی انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده که در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی تا پای ایثار جان نیز پیش رفته است گفت: بی‌شک نه تنها آذربایجان بلکه تمام مردم ایران مدیون رشادت‌های این مرد بزرگ و انقلابی اصیل هستند.

کربلایی با تاکید بر اینکه وحدت امروز مردم شمال غرب کشور به ویژه آذربایجان‌غربی مدیون رشادت‌های مثال زدنی آیت‌الله حسنی است، خاطر نشان کرد: ملت ایران باید قدردان افرادی چون آیت‌الله حسنی که برای پاسداری از انقلاب اسلامی سر از پا نشناخته و تمام وجود خود را فدای انقلاب و جمهوری اسلامی کرده‌اند، باشند.

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *