ابراز رضایت فرماندار چرام از عملکرد نیروی انتظامی این شهرستان

به گزارش خبرگزاری فارس از چرام، ابراهیم فتاح‌پور عصر امروز در جمع پرسنل نیروی انتظامی با بیان اینکه برقراری امنیت و آرامش در جامعه یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی است، اظهار کرد: نیروی انتظامی به عنوان رابط و ضابط قضایی ایفای نقش می‌کند و همه واقفیم که شهدای زیادی را به جامعه برای برقراری امنیت عزیزان هدیه دادیم.

فرماندار چرام با اشاره به اینکه امروز از لحظه متولد شدن تا مرگ با نیروی انتظامی سروکار داریم و نیروی انتظامی نگهبان و مراقب ما در جامعه است، عنوان داشت: پیشگیری و جلوگیری از هرج و مرج و بی نظمی یکی از مهمترین وظایف نیروی انتظامی است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی امروز بسیار وسیع، پیچیده و جایگاهش رفیع‌تر شده است، خاطرنشان کرد: متناظر با اینکه جامعه، انحرافات اجتماعی و مسائل جامعه پیچیده‌تر می‌شود، به همین میزان ما پیچیدگی و نهایت کار نیروی انتظامی را خواهیم داشت.

فتاح‌پور با اشاره به تنوع نیروی انتظامی در بحث پلیس راه، پلیس راهبر و پلیس فتا، گفت: نیروی انتظامی امروز به عنوان یک سازمان بالنده، پویا و علمی اما در اوج اخلاق در جهت برقرای نظم و امنیت در جامعه ایفای نقش می‌کند.

وی اضافه کرد: امروز پلیس ما پلیس اخلاقی است و ما کمتر شاهد برخوردهای خشن حتی با جنایتکاران هستیم.

این مسئول ضمن ابراز رضایت از عملکرد نیروی انتظامی چرام، متذکر شد: کاهش چشمگیر جرایم در این شهرستان پایه ایمنی خوبی برای مشارکت در جامعه هست.

مسئول ارشد اجرایی شهرستان چرام با بیان اینکه کشور ما در بحث مواد مخدر پیشتاز است چرا که به لحاظ مکانی در جایی واقع شده که محل عبور و مرور ترانزیت است، گفت: نیروهای نظامی و انتظامی باید با علم و تکنولوژی روز پیش روند تا بتوانند همانند گذشته به خوبی نظم و انضباط در جامعه را برقرار کنند.

فتاح‌پور تأکید کرد: امروز سرریز انحرافات اجتماعی، سرریز کم‌کاری یا ناکارآمدی برخی سازمان‌ها و ضعف آنان به نیروی انتظامی می‌آید.

انتهای پیام/۸۲۰۰۲/ذ۳۰

http://fna.ir/Q5WWTP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *