اجازه نمی‌دهیم خون شهدا پایمال شود/ دشمن آرزوی پشیمانی انقلابیون از مسیرشان را به گور خواهد برد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، حجت‌الاسلام‌ محمدتقی وکیل‌پور عصر امروز در آیین بزرگداشت شهید ابراهیم هادی، اظهار کرد: لازم است برای زندگی خود برنامه‌ریزی داشته باشیم تا به موفقیت دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه اگر کتاب خاطرات ابراهیم هادی را به اقشار مختلف جامعه معرفی کنیم بدون شک از آن تأثیر خواهند گرفت، تصریح کرد: شهدا ناظر جلسات و یادواره‌ها هستند و همه حاضرین در این مراسم‌ها باور دارند که تأثیر این جلسات لطف شهدا به حاضرین است.

عضو جبهه فرهنگی میقات ظهور با اشاره به این نکته که شهدا نزد خدا عزیز هستند، اظهار کرد: شهدا برای مادران و پدران خود سنگ تمام گذاشتند و درنهایت عاقبت‌ به‌ خیر شدند.

وکیل‌پور در ادامه با یادآوری خاطراتی از شهدا تأکید کرد: شهدا برای شهادت خود نیز رضایت مادر خود را ملاک قرار می‌دادند و همواره برای جلب رضایت خانواده خود در تلاش بودند.

وی با بیان اینکه شهدا گناهان را کوچک نمی‌شماردند و حتی در کوچک‌ترین مسائل نیز دقت نظر داشتند، اظهار داشت: شهدا همواره در راستای فرهنگ‌سازی در تلاش بودند؛ امروزه حتی نصب تصاویر شهدا در محل کار و اتاق منازل به فرهنگ‌سازی کمک می‌کند و تأثیرگذار است.

عضو جبهه فرهنگی میقات ظهور با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و شعار سال تعیین‌شده توسط ایشان مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، بیان داشت: اگر شهیدان در حال حاضر حضور داشتند برای رسیدگی و تحقق این شعار تمام تلاش خود را می‌کردند.

وکیل‌پور با بیان اینکه برخی منتظرند انقلابیون از مسیر خود خسته و پشیمان شوند، تصریح کرد: باید به دشمنان انقلاب و کشور نشان دهیم که این آرزو و هدف خود راه به گور خواهند برد چراکه اجازه نمی‌دهیم خون شهدا پایمال شود.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *