احتمال تمدید محدودیت یک‌طرفه شدن محورهای هراز و کندوان وجود دارد/ تردد نیمه‌سنگین خودروها برای روج از محورهای منتهی به شمال

محسن هاشمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای هراز و کندوان از شمال به سمت جنوب در اکثر مقاطع به‌صورت نیمه‌سنگین بوده و تردد به کندی انجام می‌شود.

وی با اشاره به ترافیک نیمه‌سنگین خودروها در محدوده زیراب تا پل‌سفید محور سوادکوه، گفت: تردد خودروها در محور کیاسر نیز به‌صورت پرحجم است که درصورت افزایش حجم ترافیک محدودیت مقطعی یک‌طرفه شدن این محور در دستور کار قرار دارد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اعلام اینکه محورهای هراز و کندوان از ساعت ۱۴:۳۰ امروز یک‌طرفه شدند، تصریح کرد: این محدودیت تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۹ خرداد ماه ادامه دارد که در صورت ادامه ترافیک این محدودیت ازسوی پلیس راه تمدید می‌شود.

هاشمی تصریح کرد: طی تعطیلات اخیر مسافران بسیاری وارد استان مازندران که امروز به‌دلیل روز پایانی تعطیلات شاهد حجم بسیار خودروها برای خروج از محورهای مازندران هستیم البته طی روز گذشته نیز در برخی ساعات شاهد افزایش حجم خودروها برای خروج از محورهای استان بودیم.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *