احداث مرکز جامع سلامت در تویسرکان

حسن حسینی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تویسرکان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پایگاه سلامت اسلام‌آباد واقع در شهرک شهید رجایی جنب سالن شهید بهرام‌علی الوندی اظهار کرد: این پایگاه به مساحت ۱۵۰ متر مربع در یک طبقه، به ۶ هزار و ۳۴۵ نفر در قالب یک‌هزار و ۶۸۱ خانوار خدمات ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه پایگاه سلامت اسلام‌آباد خدمات سطح یک بهداشت و درمان را به جامعه هدف خود ارائه می‌دهد، افزود: اعتبار این پروژه از منابع وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی همدان تأمین می‌شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان از احداث مرکز جامعه سلامت در تویسرکان خبر داد و گفت: مرکز جامع سلامت در خیابان شهید فیاض‌بخش چهار پایگاه سلامت اسلام‌آباد، ۱۷ شهریور، شهید صدوقی و امام خمینی(ره) را پوشش خواهد داد.

وی با بیان اینکه مرکز جامع سلامت تویسرکان در زمینی به مساحت ۵۵۰ متر و در یک طبقه در حال ساخت است، خاطرنشان کرد: اعتبار ساخت این پروژه توسط خیری به نام آقای نیک‌منش تأمین می‌شود.

حسینی‌زاده با اشاره به اضافه شدن دو دستگاه آمبولانس مدل ۲۰۱۶ گفت: این دو دستگاه به منظور نوسازی ناوگان فوریت‌های پزشکی، افزایش خدمات‌رسانی و ارتقای سطح کیفیت خدمات به مردم شهرستان افزوده شده است.

وی با اشاره به اینکه مبلغ هزینه شده برای هر یک از این دو دستگاه آمبولانس ۴ میلیارد ریال است، افزود: تعداد دستگاه آمبولانس‌های تویسرکان هم‌اکنون به هفت دستگاه آمبولانس ارتقا یافته است.

 انتهای پیام/۸۹۰۱۰/ج۲۰/

http://fna.ir/O4S2FQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *