اختصاص ۲۳۰ میلیارد ریال به حوزه ورزش بانوان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، غلامرضا تاجگردون ظهر امروز در نشست بررسی پروژه‌های عالم‌المنفعه شرکت نفت گچساران که با حضور مسوولان استانی و شهرستانی در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: کمک‌های بسیاری از طریق وزارت نفت در تمام زمینه‌ها به ویژه در زمینه ورزش از نظر زیربنای ورزشی، مساحت و احداث چندین چمن مصنوعی در سطح شهرستان‌های گچساران و باشت در این چند سال اخیر صورت گرفته است.

نماینده مردم گچساران و باشت در ادامه با اشاره به طرح توسعه پارک نفت دوگنبدان بیان کرد: طرح توسعه پارک نفت دوگنبدان در حال حاضر پیشرفت خوبی دارد.

وی با اشاره به اجرای سه طرح ورزشی در سه شهر استان گفت: مبلغ ۲۳۰ میلیارد ریال در حوزه ورزش بانوان به سه شهر گچساران، باشت و بهمئی اختصاص داده شده است.

تاجگردون اذعان کرد: احداث سه استخر بانوان در شهرهای گچساران، باشت و بهمئی و همچنین احداث سه سالن چند منظوره ورزشی برای بانوان این شهرستان در روستاهای امامزاده جعفر، لیشتر و سرآب از دیگر اقدامات خوب نفت در این شهرستان‌هاست.

نماینده مردم گچساران و باشت در ادامه با اشاره به احداث، بهسازی و تعریض جاده‌های باباکلان به گچساران و جاده گچساران به گناوه افزود: اجرای این طرح تاثیری ویژه‌ای در اقتصاد کشور خواهد داشت.

وی در ادامه با اشاره به احداث جاده شمال گچساران به اصفهان و دهدشت بیان کرد: با احداث و بهسازی این جاده ۱۱۰ کیلومتر مسافت را کم خواهد کرد و این کار با همت وزارت نفت و همکاری راه و شهرسازی مهیا خواهد شد.

تاجگردون با اشاره به احداث، تعریض و بهسازی جاده گچساران به چهارراه بی‌بی حکیمه (گوره) گفت: مسافت این مسیر ۵۲ کیلومتر و ۶۰۰ متر است که به چهار قطعه تقسیم شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر سه قطعه از این مسافت توسط سه پیمانکار در دست اجرا است و یک قطعه از این جاده  به مناقصه گذاشته نشده است.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *