اختصاص ۹۸ میلیارد ریال از اعتبارات تملک دارایی به جاسک

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرجاسک، علی سالاری عصر امروز در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جاسک که با حضور کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، مسؤولان ادارات شهرستان و جمعی از نمایندگان ادارات کل هرمزگان در سالن کنفرانس فرمانداری جاسک برگزار شد، اظهار کرد: اعتبار تصویب‌شده برای شهرستان از محل اعتبارات تملک دارایی استان نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.

وی افزود: تعداد کل پروژه‌ها ۷۲ پروژه در بخش‌های انرژی، آموزشی، بهداشت و درمان، حمل و نقل، آب شهری و روستایی، عمران شهری و روستایی، فرهنگ و هنر، ورزشی، کشاورزی و منابع طبیعی با اعتباری بالغ بر ۹۸ میلیارد ریال است.

سالاری با اشاره به اینکه باید با نگاه یکپارچه و سیستمی به مردم خدمت کنیم، ادامه داد: تلاش کنیم با مدیریت راهبردی و بهره‌وری جامع از امکانات موجود بهترین نوع خدمت را به مردم شهرستان ارائه دهیم.

فرماندار جاسک در ادامه خطاب به مدیران اجرایی این شهرستان گفت: برای جذب اعتبارات پیگیری‌های لازم را انجام دهید زیرا یکی از سیاست‌های دولت تدبیر و امید این است که تمامی پروژه‌ها تا پایان همین دولت به بهره‌برداری برسد.

رئیس کمیته برنامه‌ریزی جاسک در ادامه این جلسه تاکید کرد: اعتبارات تملک دارایی‌های این شهرستان افزایش داشته است به‌طوری که سال گذشته این اعتبارات ۷۵ میلیارد ریال بوده و امسال به ۹۸ میلیارد ریال رسیده است.

به گزارش فارس، پیش از این فقط توجه دولت‌ها معطوف به شهرهای بزرگ کشور بود و موجب کم‌توجهی به شهرهای کوچک می‌شد، دولت توجه خود را به‌صورت عادلانه به تمام کشور گسترش داده است و نقش مهمی را در سرعت‌بخشی به روند توسعه مناطق محروم داشته است.

شهرستان جاسک با دارا بودن جمعیتی بالغ بر ۶۵ هزار نفر در ۳۱۵ کیلومتری جنوب شرقی بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

انتهای پیام/۳۲۶۴/آ ۳۰/

http://fna.ir/2K6JTI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *