ازدحام مردم کوهبنان برای دریافت چادر/ نیاز ضروری منطقه به وسایل گرمایشی

ذبیح‌الله شهنازی دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: پس از زمین‌لرزه ۵٫۲ ریشتری پنجشنبه ۳۰ آذر ماه در کوهبنان که موجب ایجاد خسارت‌های زیادی به شهرستان شد، امروز نیز دو زمین‌لرزه شدید کوهبنان را لرزاند و موجب دلهره و وحشت زیادی مردم شده است.

وی از ازدحام مردم برای دریافت چادر خبر داد و افزود: براثر زمین‌لرزه صبح امروز خانه‌هایی که از قبل صدمه دیده بود، فروریخته و آسیب بیشتری به واحدهای مسکونی وارد شد.

شهنازی ادامه داد: در حال حاضر مردم مشکل چادر دارند و هلال‌احمر نیز در حال توزیع چادر است و امیدواریم تا عصر امروز به تمام خانواده‌ها حتی آنهایی که منازلشان دچار خسارت جدی نشده است، نیز چادر تحویل داده شود.

معاون فرماندار کوهبنان با بیان اینکه مهمترین نیاز مردم منطقه با توجه به سردی هوا، وسایل گرمایشی، پتو و والر است، عنوان کرد: امیدواریم نیازهای اولیه مردم تامین شود و دغدغه‌ای برای استراحت در شب نداشته باشند.

وی گفت: تاکنون ۲ هزار و ۶۰۰ تخته چادر در منطقه زلزله‌زده کوهبنان توزیع شده است و با توجه به اینکه خانه‌های روستایی نیز از استحکام پایینی برخوردارند، توزیع چادر در روستاهای این شهرستان نیز لازم است.

انتهای پیام/و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *