استقبال مردم نقطه قوت جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان است

به گزارش خبرگزاری فارس از مریوان، لویز امشب در حاشیه برگزاری دوازدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پادشاه نظافت اثری از کشور برزیل است که در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان حضور پیدا کرده است.

وی اذعان کرد: شرکتی که ما با آن کار نمایشی انجام می‌دهیم علاقه زیادی به تبادل فرهنگ‌ها دارد و دوست داریم وقتی به جایی می‌رویم همه آداب، فرهنگ و رفتارهای مردم آنجا را ببینیم.

دستیار کارگردان نمایش خارجی پادشاه نظافت با بیان اینکه این دومین باری است که در جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان شرکت می‌کنم، خاطرنشان کرد: در جشنواره‌های دیگری از جمله اصفهان و تهران برگزار شده حضور داشتیم ولی این دومین باری است که به جشنواره تئاتر خیابانی مریوان می‌آیم.

لویز با بیان اینکه مردم در ایران خیلی به نمایش خیابانی علاقه دارند، گفت: خوشبختانه ما این فرصت را پیدا کردیم که در این جشنواره حضور پیدا کنیم.

وی از جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان به عنوان یک فستیوال بزرگ نام برد و تصریح کرد: کمپانی‌های بزرگ در این جشنواره شرکت دارند و خوشبختانه کمپانی ما نیز از کشور برزیل نیز موفق به حضور در این فستیوال شده است.

دستیار کارگردان نمایش پادشاه نظافت با بیان اینکه مهم‌ترین هدف ما از انجام فعالیت‌های هنری خنداندن مردم است، اظهار داشت: ایجاد لحظات خوب و شاد برای مردم هدف اصلی ما از اجرای نمایش خیابانی است.

لویز در مورد اینکه آیا کار که اجرا کردند توانست با مردم ارتباط برقرار کند، گفت: اینکه آیا مخاطبین توانستند با کاری که اجرا کرده‌ایم، ارتباط برقرار کنند یا نه را نمی‌توانم پاسخ دهم بهتر است این سوال را خود مخاطبین جواب دهند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فرصت دیدن همه کارها را نداشتیم، نمی‌توانم تفاوت بین تئاتر ایران و برزیل  را بیان کنیم.

دستیار کارگردان نمایش پادشاه نظافت با بیان اینکه نقطه قوت جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان در این است که مردم عاشق تئاتر هستند و به دیدن آن می‌روند افزود: حضور گروه‌های مختلف از کشورهای متفاوت در این جشنواره از دیگر نقاط قوت جشنواره تئاتر خیابانی مریوان است.

لویز تصریح کرد: یکی از نقاط ضعفی که این جشنواره دارد این است که زمان و مکان برگزاری نمایش‌ها به زبان انگلیسی نوشته نشده تا بدانیم هر برنامه در کجا برگزار می‌شود و حضور پیدا کنیم.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *