اعتقاد شهید صیاد شیرازی به تشویق جوانان برای ورود به میدان عمل

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، امیر ناصر آراسته عصر امروز در آیین گرامیداشت نوزدهمین سالگرد شهادت سپهبد شهید علی صیاد شیرازی در کرمانشاه که با حضور فرماندهان ارشد نظامی برگزار شد، اظهار داشت: دلیل اینکه شهید صیاد شیرازی در دل مردم جای دارد این است که متواضع بود و در کارهایش اخلاص داشت.

وی با تصریح بر اینکه ویژگی‌های شخصیتی شهید سپهبد علی صیاد شیرازی الگویی برای نیروهای مسلح است، گفت: این شهید والامقام اسوه ایثار و اخلاق است و با مدیریت جهادی در عرصه‌های علمی و نظامی عمل کرد.

مشاور نظامی‌ فرماندهی‌ کل‌ نیروهای‌ مسلح‌ در امور زمینی‌ به اخلاص، فکر خلاق، صبر، تقوا، عبادت، ایمان، توانمندی و پشتکار شهید والامقام صیاد شیرازی اشاره کرد و ادامه داد: بهره گرفتن از تجهیزات نظامی در زمان مناسب از جمله خصوصیات این شهید بزرگوار بود که در ارتش جمهوری اسلامی ایران یک نابغه و مایه افتخار است.

وی با اشاره به اینکه شهید صیاد شیرازی با هوش فراوان، بصیرت، دانش علمی و نظامی و تجربه‌های ارزشمند موجب کسب پیروزی‌های حساس در میدان نبرد با دشمن و روحیه دادن به رزمندگان بود، خاطرنشان کرد: این شهید والامقام در مقابله با دشمنان ایران اسلامی با تمام توان و با شجاعت می‌جنگید و توکل به خداوند متعال همواره در رفتارش قابل مشاهده بود.

آراسته با تاکید بر اینکه شهید علی صیاد شیرازی میدان دادن به جوانان را در رفتار و افکارش باور داشت، متذکر شد: این شهید بزرگوار همواره در برهه‌های مختلف جوانان را وارد میدان می‌کرد و این شیوه تشویق عملی جوانان به انجام کارهای بزرگ است که باید مورد توجه قرار بگیرد، چراکه سپردن امورات مختلف به جوانان ثمرات خوبی به‌دنبال دارد.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *