اعزام تیم ملی تیراندازی با کمان معطل صدور ویزا است/ ویزا صادر نشود ملی‌پوشان به جام جهانی نمی‌رسند

امید نجاری امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در امیدیه اظهار کرد: اردوی تیم ملی در امیدیه در سه بخش تشکیل‌شده، بخش نخست تیراندازانی هستند که قرار است به مسابقات قهرمانی جهان در آمریکا اعزام شوند، بخش دوم ملی‌پوشانی هستند که برای مسابقات کاپ آسیا که اسفندماه امسال در تایلند برگزار خواهد شد خود را آماده می‌کنند و بخش سوم تیراندازان نوجوانی هستند که خود را برای مسابقات المپیک سال آینده آرژانتین آماده می‌کنند.

وی افزود: در این اردو شرایط به‌گونه‌ای بود که به تمام اهداف خود دست پیدا کردیم و ملی‌پوشان به آمادگی لازم برای شرکت در مسابقات آتی دست پیداکرده‌اند.

مدیر تیم‌های ملی تیراندازی با کمان عنوان کرد: تیراندازانی که قرار است در مسابقات قهرمانی جهان در آمریکا شرکت کنند منتظر صدور ویزای خود توسط دولت این کشور هستند و چنانچه تا فردا روادیدها صادر نشود امکان حضور آن‌ها در این رقابت‌ها میسر نخواهد بود.

نجاری در پایان از برگزاری اردوی بعدی تیم ملی تیراندازی با کمان کشور از ۲۵ بهمن‌ماه خبر داد و گفت: به‌منظور کسب آمادگی بیشتر ملی‌پوشان برای شرکت در مسابقات پیش رو اردوی دیگری از بیست و پنجم بهمن‌ماه دریکی از استان‌های جنوبی کشور برگزار خواهد شد که هنوز مکان دقیق آن مشخص نشده است.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *