اعزام ملی‌پوشان فوتسال قم به بازی‌های داخل سالن آسیا

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، از آخرین دوره رقابت‌های فوتسال بازی‌های داخل سالن آسیا تا کنون چهار سال می‌گذرد و ملی‌پوشان فوتسال قم در دوره قبلی این بازی‌ها علی‌اصغر حسن‌زاده و علیرضا وفایی بودند اما از بین این دو ملی‌پوش اکنون یک نفر همچنان اردونشین تیم ملی است.

این در حالی است که تیم ملی فوتسال ایران عنوان قهرمانی دوره قبل فوتسال بازی‌های داخل سالن آسیا را در کارنامه دارد و در این دوره نیز متشکل از بازیکنان شاخص این رشته برای به دست آوردن رتبه نخست برنامه‌ریزی کرده و سه ملی‌پوش از استان قم نیز عضو این تیم هستند.

علی‌اصغر حسن‌زاده که در دوره قبلی این بازی‌ها با تیم ملی طعم قهرمانی را چشیده، در کنار ابوالقاسم اروجی و مسلم اولادقباد سه ملی‌پوش فوتسال قم در اردوی تیم ملی اعزامی به فوتسال بازی‌های ۲۰۱۷ داخل سالن آسیا است، رقابت‌هایی که در کشور ترکمنستان به انجام می‌رسد.

این در حالی است که کادر فنی تیم ملی فوتسال با دعوت از ۲۰ بازیکن برای تشکیل اردوی آماده‌سازی این تیم برنامه‌ریزی کرده و اردوی تیم ملی از چهاردهم مرداد ماه در هتل آکادمی مرکز ملی فوتبال آغاز می‌شود تا این تیم با قدرت مهیای مصاف با حریفان آسیایی خود شود.

دعوت از حسن‌زاده، اروجی و اولادقباد به تیم ملی فوتسال در حالی صورت گرفته که این بازیکنان در حال حاضر هیچ یک عضو تیم‌های باشگاهی فوتسال قم در لیگ برتر باشگاه‌های کشور نیستند، در حالی که قم در نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر در سال ۱۳۹۶ دو تیم به نام‌های آتلیه‌طهران و هیأت‌ قم را در لیگ دارد.

در حال حاضر حسن‌زاده و اروجی عضو تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان هستند و این هفته با تیم باشگاهی خود عنوان نایب‌قهرمانی رقابت‌های سال ۲۰۱۷ جام باشگاه‌های آسیا را کسب کردند، ضمن اینکه مسلم اولادقباد دیگر ملی‌پوش قم عضو تیم تاسیسات دریایی تهران است.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *