اقامه نماز در حرم مطهر رضوی به امامت آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجلال حسینی گفت: از ۴ تا ۱۷ تیرماه نماز جماعت مغرب و عشاء در صحن جامع رضوی به امامت آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی اقامه می‎شود.

وی با اشاره به جایگاه ویژه حرم مطهر رضوی در میان علما و مراجع تقلید، بیان کرد: معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی، ضمن هماهنگی با این مراجع، امکان بهره‌مندی زائران حرم رضوی از نماز جماعت پرشکوه را در این بارگاه نورانی فراهم کرده است.

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: اقامه نماز جماعت از ۱۰ سال گذشته به ‌طور مستمر در ایام تابستان توسط مراجع عظام تقلید در حرم مطهر رضوی برقرار است و ما شاهد اقامه باشکوه‌ترین نماز جماعت تشیع در این ایام در حرم رضوی هستیم.

وی افزود: هر سال حضور خیل عظیم زائران و مجاوران در این نماز جماعت، شکوهمندی غیرقابل توصیفی را رقم زده و دل و جان هر مسلمانی را به وجد می‌آورد.

حسینی تصریح کرد: هرشب بعد از اقامه نماز، همه زائران رو به مضجع منور علی بن موسی الرضا(ع) زیارت امین‌الله را قرائت خواهند کرد و در ادامه نیز از دیگر برنامه‌های تبلیغی حرم مطهر رضوی بهره‌مند می‎شوند.

یادآور می‌شود؛ در هفته‎های آینده نیز دیگر مراجع عظام در صحن جامع رضوی و رواق امام خمینی(ره) به اقامه نماز خواهند پرداخت.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *