اقتدار کشورمان در عرصه‌های بین‌المللی حاصل دوراندیشی‌های رهبر انقلاب است

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار رضا ترابی عصر امروز در دیدار با جمعی از خانواده معظم شهدا اظهار کرد: بزرگ‌ترین سرمایه ایران اسلامی وجود خانواده معظم شهدا در جامعه امروز ما است.

وی افزود: یکی از اصلی‌ترین دلایل حفظ انقلاب اسلامی با وجود قریب به ۴ دهه دشمنی‌های پیدا و آشکار مستکبران، وجود روحیه ایمان و اعتقاد در وجود ملت ایران است که سبب شده در برابر هرگونه تهدیدی بتوانیم با اقتدار بایستیم.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) با بیان این که دوراندیشی‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی در عرصه بین‌الملل و تهدیدشناسی دقیق ایشان موجب واکنش به موقع نظام جمهوری اسلامی به تهدیدات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای شده است، خاطرنشان کرد: ما امروز مدیون مجاهدت‌های فراوان شهدایی هستیم که خون پاک خودشان را فدای راه عزت و عظمت کشور کرده‌اند.

ترابی ادامه داد: یکی از ظرفیت‌های بزرگ فرهنگی و معنوی کشورمان وجود خانواده معظم شهدا در جامعه ما هستند که حقیقتا یک سرمایه ارزشمند برای جامعه ما به‌شمار می‌روند و ما در هر بخشی از حضور آنان بهره‌مند می‌شویم.

وی گفت: بسیجیان جامعه امروز ما نیز برای تقویت کارآمدی و رشد ظرفیت‌های معنوی خود می‌بایست راه شهدا را ادامه داده و همواره الگوی واقعی خود در زندگی را شهدا قرار دهند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) با تأکید بر ضرورت پاسداشت ایثار شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، تصریح کرد: شهدای ما هر کدام چراغ راهی هستند که راه را روشن می‌کنند و با تأسی به آنان می‌توانیم سعادت دنیوی و اخروی خویش را رقم زنیم.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *