امسال ۶۵ میلیارد ریال به ززو ماهرو اختصاص یافته است

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، ولی اله میرزایی‌اصل شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری که در شهر شول‌آباد برگزار شد با تبریک هفته دولت اظهار داشت: به یقین با توجه به فرمایش حضرت امام (ره) که دولت را برآمده از رای و اراده مردم می‌دانست اگر کسی در تبیین خدمات دولت کوتاهی نماید، ظلم به نظام و مردم نموده است.

وی با تاکید بر بیان خدمات دولت توسط مسؤولان و مردم گفت: اگر کسی بر اساس تعصبات جناحی دولت را از نظام جدا نماید، یقینا این خدمت به نظام نیست و همه ما باید به این اتفاق نظر برسیم که خدمات دولت به پای نظام نوشته می‌شود.

فرماندار الیگودرز افزود: دولت تدبیر و امید به رغم مشکلات اقداماتی در کشور انجام داده و در لرستان هم در سایه مدیریت استاندار لرستان اقدامات ارزشمندی صورت گرفته و به طور یقین شهرستان الیگودرز هم ازاین امکانات بهره‌مند شده است.

وی به اقدامات انجام گرفته در حوزه راه، آبرسانی و برق‌رسانی در ززو ماهرو اشاره نمود و افزود: بر اساس آمار و ریاضی در سه سال گذشته مبلغ ۷۵ میلیارتومان در این بخش هزینه شده است که رقمی قابل توجه است.

میرزایی‌اصل با قدردانی از زحمات و تلاش‌های نماینده سابق گفت: خوشبختانه نماینده فعلی نیز توانمند و بسیار پیگیر است که امیدواریم از جایگاه وی در مجلس برای توسعه استان استفاده کنیم و این استان در برنامه ششم به عنوان یکی از استان‌های محروم که نیاز به مساعدت ویژه دارد، دیده شود.

وی ضمن بر شمردن شرایط و ظرفیت‌های بخش ززو ماهرو اظهار داشت: ززو ماهرو به جهت دارا بودن دو اقلیم گرم و سرد و آب فراوان و مناظر طبیعی ظرفیت مناسبی برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف است و حتی در حوزه باغداری می تواند به قطب تولید انجیر تبدیل شود که امیدواریم جهاد کشاورزی این موضوع را پیگیری نماید.

فرماندار الیگودرز با رد عنوان ناشایست محرومیت برای بخش ززو ماهرو گفت: منطقه‌ای که از این همه ظرفیت خدادادی و منابع بهره‌مند است، نباید محروم باشد و لازم است، با برنامه‌ریزی مباحث آن رفع شود.

وی با اشاره به مشکلات منطقه ززو ماهرو اظهار داشت: کمبود سیستم بانکی، نبود دفاتر نمایندگی ادارات و مشکلات مسیرهای تردد از جمله کاستی‌های منطقه است که امیدواریم مدیران استان توجه ویژه‌ای به این منطقه داشته باشند.

میرزایی‌اصل با اشاره به اعتبارات امسال بخش ززو ماهرو گفت: امسال کمیته برنامه‌ریزی شهرستان ۶۵ میلیارد ریال از اعتبارات شهرستان به ززو ماهرو اختصاص داده و پروژه‌هایی هم برای این بخش تعریف شده است.

انتهای پیام/۸۵۰۱۴/ر۳۰/

http://fna.ir/EV9ZQ5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *