امیدواریم تا پایان سال به مرحله صادرات بنزین برسیم

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، سردار عبادالله عبداللهی شامگاه چهارشنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان، اظهار داشت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء برای عمران و آبادانی در کشور ماموریت دارد و همه ما باید با روحیه جهادی و اعتقادی بتوانیم بحث اشتغال و کمک به دولت‌ را دنبال کنیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء ادامه داد: این قرارگاه به لطف خدا و پشتیبانی فرمانده سپاه امروز موتور محرک سازندگی در کشور است و بازوی فنی، مهندسی و اجرایی در کشور و در همه دولت‌هاست و خارج از همه حاشیه‌ها و تنگناهای مالی تا جایی که توانسته در کشور فعالیت کرده است.

عبداللهی ابراز کرد: در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در ۱۰ عرصه کشور فعالیت داریم و اگر حضور قرارگاه نبود به طور قطع و یقین مشکلات زیادی در حوزه‌های مختلف وجود داشت.

وی با اشاره به فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در حوزه نفت و گاز خاطرنشان کرد: قرارگاه در بخش بنزین توانست بحث واردات بنزین را قطع کند و امیدواریم تا پایان سال به مرحله صادرات برسیم.

عبداللهی ابراز داشت: در حوزه آب که تنش و چالش زیادی در کشور داریم از ۴۵ میلیارد مترمکعب مخازن آب در کشور ۲۵ میلیارد مترمکعب مخازن و سدهایی‌ است که توسط قرارگاه خاتم ساخته شده است و طرح‌هایی برای جلوگیری از خروج بیش از ۱۰ هزار مترمکعب  آب از کشور انجام شده است.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *