انتظار برد پر گل داشتم/ باورم نمی‌شد حریف این قدر خوب بازی کند

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حسین شمس امشب پس از پیروزی تیمش برابر در تیم هیأت فوتبال قم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود و باورم نمی‌شد هیأت فوتبال استان قم چنین نمایش خوبی داشته و  پا به پای کار بازی کند.

وی افزود: غیاثی مربی خوبی است و از بازیکنان خواسته بود از کنار بازیکنان گیتی‌پسند دور نشوند.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند با ابراز نارضایتی از عملکرد تیمش در نیمه اول بیان کرد: باید تعداد گل‌ها بیشتر می‌شد اما باز هم از برد راضی هستم، چراکه بعد از چهار مساوی و یک باخت این بازی می‌تواند ما را به کورس بازگرداند.

وی ادامه داد: فعلاً منتظر بازی فردای تأسیسات هستیم تا به شرایط جدول پی ببریم و فردا این بازی را از نزدیک تماشا خواهم کرد.

شمس با بیان اینکه توقع پر گل شدن بازی را داشتم، یادآور شد: بازی بازیکنان ما دست خودمان است اما بازیکنان حریف دست ما نیست، تردید نکنید این تیم از هفته آینده یقه همه را خواهد گرفت.

وی افزود: شاید هم به خاطر پخش تلویزیونی بود که بازیکنان تیم هیأت فوتبال قم بازی به این خوبی را به نمایش گذاشتند.

سرمربی گیتی‌پسند در خصوص داوری بازی گفت: داوری خیلی خوب بود و هیچ مشکلی نداشت، داور در تمام صحنه‌ها حضور داشت و باید از کمیته داوران تشکر کنم.

وی درباره جذب دانشور و درخشانی اظهار کرد: درخشانی تازه از بند مصدومیت رها شده و در این بازی به میدان نرفت اما دانشور دو سالی است که بازی نکرده و برای بازی اول خوب بازی کرد.

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *