انقلاب دندان طمع مستکبرین را در منطقه کشید

به گزارش خبرگزاری فارس خوزستان از شوش، سید راضی نوری عصر امروز در نشست عشایر، بزرگان و متنفذین شهرستان شوش اظهار کرد: انقلاب ما انفجار نور و تحولی ایجاد کرد که دندان طمع مستکبرین را در منطقه کشید.

وی ادامه داد: دشمنی استکبار جهانی با این انقلاب از بدو تاسیس جمهوری اسلامی آغاز شد، ادامه دارد و یقینا پایانی نخواهد داشت.

نماینده مردم شوش در مجلس با اشاره به حربه های نظامی، فرهنگی ، اجتماعی، اقتصادی و اعتقادی دشمنان انقلاب اسلامی بیان کرد: حربه های استکبار جهانی با انقلاب اسلامی که داعیه دفاع از مظلومین را دارد پایانی نخواهد داشت و به روش‌های مختلف ادامه دارد.

وی افزود: انقلاب اسلامی با مشارکت همه توده های مردم به ویژه مستضعفان و پابرهنگان برای دفاع از مظلوم بنا نهاده شد و امام راحل با ساده زیستی  رهبری این انقلاب را برعهده گرفت.

نوری با انتقاد از رویه اشرافیگری و فاصله بین مسؤولان و مردم تأکید کرد: حامیان این انقلاب مستضعفان و پابرهنگان این نظام هستند که همیشه برای حمایت از انقلاب در صحنه سینه چاک و جانانه می‌ایستند.

وی افزود: مشکلات و فقر هیچ گاه مردم را نرنجانده است فاصله طبقاتی بین مسؤولان و مردم باعث رنجش مردم می‌شود و باید از آن جلوگیری کرد.

نماینده مردم شوش در مجلس با بیان اینکه خدمت به مردم برای مسئولین باید افتخار محسوب شود، گفت:  با مسؤولینی که پاسخگو نیستند و برای خدمت به مردم وقت کافی صرف نمی‌کنند باید برخورد شود.

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *