انهدام ۲۱ باند کالای قاچاق در کرمانشاه

سردار منوچهر امان‌اللهی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با بیان اینکه امسال برخورد با قاچاق کالا اولویت کار نیروی انتظامی استان است، اظهار داشت: از ابتدای سال تا‌کنون ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده نسبت به سال گذشته با رشدی ۸۰ درصدی مواجه بوده است.

وی شناسایی و متلاشی‌سازی شبکه‌های کلان قاچاق کالا را دستور کار تمام دستگاه‌های مقابله‌کننده با قاچاق کالا دانست و تصریح کرد: طی چهار‌ ماه نخست امسال ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده بیش از ۲۳ میلیارد تومان بوده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه محیط را برای ادامه فعالیت شبکه‌های قاچاق کالا در استان کرمانشاه بسیار ناامن توصیف کرد و ادامه داد: از ابتدای سال‌جاری تا‌کنون ۲۱ باند کالای قاچاق در استان منهدم شده است.

این مسؤول با اشاره به اینکه مجموع وقوع سرقت در استان کرمانشاه نسبت به سال گذشته هفت درصد کاهش یافته است، خاطرنشان کرد: در چهار ماهه نخست سال‌جاری سرقت به عنف ۵۰ درصد، سرقت مغازه ۳۴ درصد، منزل ۲۳ درصد و موتورسیکلت ۲۰ درصد کاهش داشته است.

امان‌اللهی با بیان اینکه امسال میزان کشفیات سرقت در سطح استان کرمانشاه ۲۳ درصد افزایش داشته است، بیان کرد: بیش از ۸۰ درصد افزایش کشفیات سرقت گزارش شده است و سرقت مسلحانه نیز با کاهش ۸۰ درصدی به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/۲۷۰۰/صا

http://fna.ir/XDNWSS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *