اهداف بزرگ آمریکا در جنگ تحمیلی علیه ایران محقق نشد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، علی غضنفری ظهر امروز در اختتامیه طرح هجرت ۳ در شهر کاکی گفت: در طول جنگ تحمیلی برای همه کشورهای جهان ثابت شد که پیروزی هر یک از دو کشور ایران یا عراق موجب برهم خوردن ثبات و توازن قوا در منطقه خواهد شد.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی افزود: صحنه‌گردان جنگ تحمیلی آمریکای جنایتکار و خون‌آشام بود، واقعاً جنگی برای رسیدن به هدف بزرگی از سوی امریکا بود که به آن نرسید و محقق نشد.

وی ادامه داد: اردوهای طرح هجرت در شهرستان دشتی دارای کارنامه درخشانی است و این برمی‌گردد به ظرفیت‌هایی که در منطقه وجود دارد و هر وقت از این ظرفیت‌ها به نحو مطلوب استفاده کردیم عزیزان در حوزه دانش‌آموزی و بسیج موفق بوده‌اند.

غضنفری اضافه کرد: هر جا دانش آموزان باروحیه بسیجی وارد صحنه شده‌اند و موفق بودند به خاطر حمایت‌های امام‌جمعه، بخشدار و… بوده است.

غضنفری تصریح کرد: امیدواریم در بحث‌های اقتصاد مقاومتی که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، این روحیه جهادی و تفکر انقلابی در سطح شهرستان تداوم داشته باشد.

شایان‌ذکر است؛ در آیین اختتامیه طرح هجرت ۳ که در سالن آموزش‌ و پرورش کاکی و با حضور امام‌جمعه، بخشدار، مدیر آموزش‌ و پرورش، فرمانده حوزه مقاومت بسیج کاکی و دانش‌آموزان برگزار شد از ۳۲ نفر از دانش‌آموزان که در این طرح مشارکت کرده بودند تجلیل شد.

انتهای پیام/۶۶۰۰۱/غ۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *