اگر باشگاه شیرین‌فراز مدیریت خوبی داشت منحل نمی‌شد

کوروش ملکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: من فکر می‌کنم اگر مدیریت وقت باشگاه شیرین‌فراز به بومی‌گرایی اصرار می‌ورزید سرمربی و مدیر فنی تیم نیز قانع می‌شدند که از فوتبالیست‌های بومی استفاده کنند، سرنوشت شیرین‌فراز چنین نمی‌شد.

وی افزود: فرمان کریمی در آن زمان به استفاده از بازیکنان کرمانشاهی اهمیت نمی‌داد و در شیرین‌فراز بیشتر به بازیکنان غیربومی توجه می‌شد، البته این مساله در تمام ادوار فوتبال کرمانشاه مشهود است.

دروازه‌بان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با اشاره به شرایط بد حاکم بر فوتبال کرمانشاه، تصریح کرد: اشخاصی که فوتبال این استان را در دست دارند از لحاظ مدیریت دچار ضعف هستند و به همین دلیل به فوتبالیست‌ها اهمیت چندانی نمی‌دهند، به عنوان مثال به مسؤولان فوتبال کرمانشاه بگوئید آیا کوروش ملکی را می‌شناسید، قطعا آن‌ها من را نمی‌شناسند چون فوتبال و فوتبالیست‌های کرمانشاهی برای آن‌ها اهمیت ندارند.

ملکی اضافه کرد: با وضعیت فعلی نمی‌توان به آینده فوتبال کرمانشاه امیدوار بود، سرنوشت شیرین‌فراز را ببینید، اگر یک مدیریت خوب بر فوتبال حاکم بود این باشگاه هرگز منحل نمی‌شد.

وی در خصوص وضعیت خود در تیم گسترش فولاد تبریز، گفت: سیاست باشگاه استفاده و اعتماد به بازیکنان جوان است، سرمربی تیم نیز نشان داده که با این مساله مشکلی ندارد و به جوانگرایی اعتقاد دارد، این مسأله در روحیه تمام بازیکنان از جمله من تأثیرگذار بوده و از هر فرصتی استفاده خواهیم کرد که نظر کادر فنی تیم را جلب کنم.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *