اینترنت مستهجن را از دانش‌آموزان بگیرید نه گلزار شهدا را!

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان امشب در یادواره شهید دانش‌آموز حسین سپهر با بیان اینکه برای انجام کار خوب و ترک هر گناه منت سر خدا نگذارید، اظهار کرد: وقتی بوی منت گذاشتن بیاید، وقتی آدم خوبی شوید، مغرور خواهید شد.

وی با اشاره به اینکه دینداری به نفع انسان است و نباید سر خدا منت گذاشت، افزود: در شیوه تبلیغ دین اشتباهات زیادی داشتیم بسیاری از افراد را پررو کردیم که علیه دین صحبت کنند.

این مدرس حوزه و دانشگاه تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش بخشنامه می‌دهد که دانش‌آموزان سر مزار شهدا نروند، این مصوبه برای این است که دانش‌آموزان ضعیف شوند و در مقابل استکبار نتوانند ایستادگی کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه بعید می‌دانم آموزش و پرورش چنین بخشنامه‌ای صادر کند، ادامه داد: از طرف دیگر چرا باید درس شهید فهمیده از کتب درسی حذف شود؟

پناهیان با بیان اینکه موسیقی حرام جوان را ضعیف می‌کند، خاطرنشان کرد: بازی کردن زیاد باعث تضعیف جوانان می شود.

وی با اشاره به اینکه نگاه هرزه، گوش هرزه و بازی زیاد انسان را ضعیف می کند، گفت: اگر دیندار بشویم خودمان را قوی کرده و در مقابل استکبار می‌توانیم ایستادگی کنیم.

این مدرس حوزه و دانشگاه با بیان اینکه آنچه گمان می کنیم به خاطر خدا انجام می‌دهیم در اصل برای خودمان انجام دادیم، اظهار کرد: فلسفه دینداری «قوی شدن» و فلسفه وجودی ابلیس و طاغوت «ضعیف شدن» است.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از دانشمندان در خارج مانند چهارپا برای صهیونیست‌ها بار می‌برند، افزود: وقتی می‌پرسیم چرا دانش خود را در اختیار صهیونیست ها قرار دادید جوابی برای گفتن ندارند.

پناهیان با بیان اینکه بی‌حجابی زن جامعه را ضعیف می‌کند، در ادامه تقدیر از شهدا را شاخص‌ترین کار دانست و تصریح کرد: از شهدا تقدیر می‌کنیم چون نترسیدند و قوی هستند پس قابل احترامند.

وی با اشاره به اینکه ما از قهرمانانمان ستایش می‌کنیم، گفت: شهدا در وصیت‌نامه‌ها خجالتی سخن می‌گویند؛ چون متوجه شدند که هر کاری می کنند برای خودشان است و منتی بر خدا ندارند.

این مدرس حوزه و دانشگاه با بیان اینکه اگر می‌خواهند مانع از حضور دانش‌آموزان در مزار شهدا شوند به این دلیل است که دنبال ضعیف شدن آنها هستند و می‌خواهند آنها را سلطه‌پذیر بار بیاورند، تصریح کرد: اگر راست می‌گویند چرا کاری نمی‌کنند که اینترنت مستهجن از دسترس دانش‌آموزان خارج شود؟

وی با اشاره به اینکه دین یعنی اینکه به نفعت خودت کار کنی و ضعیف و برده نشوی، ادامه داد: فرزندان خود را باید به شکلی تربیت کرد که همه کارآفرین شوند.

پناهیان با بیان اینکه آدم قوی که استخدام نمی‌شود، خاطرنشان کرد: دانشمندانی که در کشور به نانوتکنولوژی دست یافتند بچه هیاتی و فرزند شهید بودند.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *