بابت نعمت ارزشمند خداوند خوشحالم/مسئولان و خیرین کمک کنند شرمنده زن و بچه‌هایم نشوم

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، صبح امروز خبر مسرت‌بخش متولد شدن پنج قلوه‌های اراکی در بیمارستان آیت‌الله طالقانی اراک شنیده شد، پنج قلوه‌‌هایی که با آمدنشان شادی را بر لبان پدر و مادر نشانده و بر انتظاری ۹ ماهه پایان دادند.

پنج قلوه‌های متولدشده که به گفته پدرشان پزشکان اراکی امیدی به زنده‌ماندنشان نداشتند، به خواست خدا سالم به دنیا آمدند که بار دیگر معجزه‌ای از معجزات الهی را به تصویر بکشند.

حمید دلیخون پدر پنج قلوها در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در اراک با ابراز خوشحالی از متولد شدن فرزندانش گفت: پزشکان اراکی هیچ‌کدام همسرم را پذیرش نمی‌کرده و مدعی بودند نوزادان یکی‌یکی سقط شده و زنده نخواهند ماند.

وی افزود: هر بار که همسرم به متخصصان زنان و زایمان در اراک مراجعه می‌کرد به او می‌گفتند در اراک سابقه پنج قلوزایی نداریم، خیلی خطرناک است و هیچ‌کدام همسرم را پذیرش نمی‌کردند که مجبور شدیم او را به تهران نزد دکتر صلح‌جو ببریم که ایشان گفتند همه ما وسیله هستیم و همه‌چیز دست خداست و آن روز به بعد همسرم تحت درمان قرار گرفتند.

پدر پنج قلوه‌های اراکی بیان کرد: کارگر ساده نان‌ فانتزی هستم، ماهی یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرم و ماهانه باید ۳۰۰ هزار تومان کرایه بدهم، دهم خردادماه هم قرارداد یک‌ساله خانه‌مان به پایان رسید و صاحب‌خانه جوابمان کرد، هرکجا برای اجاره خانه می‌روم کسی با این شرایط قبول نمی‌کند، مانده‌ام چه کنم، پدرم هم فردی بازنشسته و بیمار است و آنها نیز درآمدی ندارند که بتوانم از آنها کمک بگیرم.

وی با بیان اینکه تاکنون برای حمایت به ارگان‌های مختلفی مراجعه کرده، اما هیچ کمکی دریافت نکرده است، بیان داشت: در ۹ ماهه گذشته تنها یک وام ۸ میلیونی با سود ۱۸ درصد از طریق فرمانداری گرفتم تا بتوانم هزینه‌های سونوگرافی، ویزیت پزشک و هزینه لباس‌های و پوشاک فرزندان را بدهم.دلیخون اظهار کرد: سال ۹۰ ازدواج کردم، در سال ۹۲ صاحب یک فرزند دختر به نام نازنین‌زهرا شدم، نمی‌دانم چه کنم، سر کار بروم، همسرم به تنهایی از عهده نگهداری ۶ فرزند برنمی‌آید، نخواهم سر کار بروم، خرجی زن و بچه را از کجا تأمین کنم.

پدر نازنین زهرا، آرمین، آرتین، آرین، یاسمن و یاسمین از مسئولان درخواست هزینه‌ برای تأمین معاش فرزندانش دارد که امید است صدایش شنیده شود.پدر پنج قلوه‌های اراکی ادامه داد: وضعیت مالی مناسبی ندارم، حاضر هم جانم را بدهم بچه‌هایم سختی نکشند، نعمت خداوند هستند، از مسئولان و خیرین انتظار دارم کمکم کنند تا شرمنده زن و بچه‌هایم نشوم.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *