بازی‌های ایران به صورت زنده از شبکه ورزش پخش می‌شوند

ابراهیم فیروزی رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال و‌ دبیر ستاد برگزاری رقابت‌های قهرمانی آسیا در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: مسابقات تیم ملی والیبال نوجوانان به صورت زنده از شبکه ورزش پخش خواهد شد و ۳ کشور دیگر هم درخواست پخش زنده در این مسابقات را دارند.

وی در مورد میزبانی تبریز در مسابقات گفت: نگرانی‌هایی وجود داشت که سالن‌های پورشریفی و اقدمی به مسابقات نرسند، اما با تلاش شبانه‌روزی همکاران اداره کل ورزش و جوانان و همکاران در فدراسیون، ۲ سالن زیبا و استاندارد برای این مسابقات در اختیار داریم و از این بابت مشکلی نداریم.

فیروزی افزود: برای اولین بار است که در این مسابقات شاهد حضور ۱۷ تیم هستیم و همچنین برای نخستین بار مشنی الکترونیکی برای این مسابقات داریم و برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات از مدت‌ها پیش برنامه‌ریزی کرده و امیدواریم میزبان سربلندی در مسابقات والیبال قهرمانی آسیا باشیم.

دبیر برگزاری مسابقات تصریح کرد: ۴ تیم برتر مسابقات جواز حضور در مسابقات جهانی را کسب خواهند کرد و امیدوارم تیم ملی نوجوانان ایران بتواند ضمن کسب سهمیه حضور در رقابت‌های جهانی، به هشتیمن قهرمانی خود دست یابد.

انتهای پیام/ع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *