بانوان ورزشکار، صادرکننده حجاب و عفاف به جهان هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از گلپایگان، علی بختیار شامگاه جمعه در آئین اختتامیه مسابقات والیبال بانوان جام دهه مبارک فجر، اظهار کرد: بانوان در عرصه‌های مختلف ورزشی شهرستان درخشیدند و مایه افتخار شدند.

وی افزود: زمانی برای حضور بانوان در عرصه ورزش بین‌المللی نگاه خاصی بود، اما به برکت انقلاب اسلامی بانوان ما در عرصه ورزشی حجاب و عفاف را به تمام جهان صادر کردند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: بانوان در تمام مسابقات ورزشی شرکت دارند که افتخاری برای انقلاب است.

وی عنوان کرد: از حضور آحاد مختلف مردم به ویژه بانوان و جوانان در عرصه ورزشی استقبال می‌کنم و به تمام مسؤولان شهرستان در توسعه ورزش و ایجاد فضاهای ورزشی و افزایش سرانه ورزشی را توصیه می‌کنم.

بختیار با اشاره به دیدار اخیر خود با وزیر ورزش و جوانان، مطرح کرد: جلسات متعددی با وزیر ورزش و جوانان برای حل مشکلات ورزشی ۲ شهرستان انجام شده است.

وی ادامه داد: در این دیدار علاوه بر ۳۰ میلیون تومانی که برای هیأت‌های ورزشی تقبل شد، مبلغ ۵۰ میلیون تومان دیگر در اختیار هیأت‌های ورزشی قرار می‌گیرد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دو فقره کمک به مبلغ ۲۵۰ و ۴۵۰ میلیون تومان به صورت جداگانه برای اتمام ۳ طرح‌ نیمه تمام ورزشی در ۲ شهرستان خوانسار و گلپایگان دریافت شده است.

وی تاکید کرد: این ۳ پروژه‌ شامل سالن امام علی(ع)، سالن زورخانه در گلپایگان و سالن کوهسار در خوانسار است که به زودی با حضور وزیر ورزش و جوانان به‌ بهره‌برداری خواهد رسید.

بختیار در پایان خاطر نشان کرد: برای افزایش سرانه ورزشی ۲ شهرستان، یک سرمایه‌گذار در زمینه ایجاد سالن ورزشی و فضای ورزشی سرمایه‌گذاری می‌کند.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *