بانوی همدانی بر سکوی سوم ماده ۵۰۰۰ متر با مانع ایستاد

مسعود بنوان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به حضور دو بانوی همدانی مرحله نهایی رقابت‌های دوومیدانی لیگ طلایی بانوان اظهار کرد: سمیرا زمانی و مبینا رحمانی دو ورزشکار همدانی دعوت‌شده به این رقابت‌ها هستند.

وی با بیان اینکه رقابت‌ها در مواد مختلف پیگیری می‌شود، گفت: مسابقات در بخش بانوان در  مواد ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، ۵۰۰۰ متر، پرش طول، پرش سه گام، پرش ارتفاع، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک و پرتاب چکش طی یک روز در دو نوبت صبح و عصر در ورزشگاه آفتاب تهران پیگیری می‌شود.

دبیر هیأت دوومیدانی همدان با بیان اینکه سمیرا زمانی در ماده ۵۰۰۰ متر با مانع و مبینا رحمانی در پرتاب دیسک به این رقابت‌ها دعوت شدند، به نتایج رقابت‌ها اشاره کرد و افزود: سمیرا زمانی در ماده ۵۰۰۰ متر با مانع موفق شد با ثبت رکورد ۱۹ دقیقه و ۳۲ ثانیه و ۴۶ صدم ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.

وی با اشاره به نتیجه رقابت مبینا رحمانی در ماده پرتاب دیسک، تصریح کرد: مبینا رحمانی با ثبت رکورد ۳۱ متر و ۹۸ سانتیمتر در رده پنجم رقابت‌ها قرار گرفت.

بنوان یادآور شد: در بخش آقایان هیچ یک از دوومیدانی‌کاران استان به همدانی مرحله نهایی رقابت‌های دوومیدانی لیگ طلایی دعوت نشدند.

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *