باید برای رفع مشکل تلفن ثابت کوار چاره ای اندیشید

به گزارش شیرازه  حجت الاسلام مهدی آقایی امام جمعه شهرستان کوار در خصوص وضعیت اداره نظام وظیفه شهرستان کوار گفت: بنابر یک دستورالعمل کلی در سراسر کشور بنا هست اداره نظام وظیفه نیروی انتظامی از سطح شهرستان ها منفک و به فرماندهی انتظامی استان و شهرستان های بزرگ الحاق شود منتهی از آن جا که خوشحالی مردم کوار از استقرار منطقه انتظامی شهرستان کوار طولی نینجامیده است، این توقع ما و عموم مردم هست که حتی المقدور نسبت به شهرستان کوار این نگاه باقی بماند و رتق و فتق امور مردم در حوزه نظام وظیفه در همین شهرستان پیگیری و انجام شود.

امام جمعه کوار همچنین با انتقاد از وضعیت تلفن ثابت در شهرستان کوار گفت: سالهاست تلفن های ثابت در شهرستان کوار  از طریق مخابرات هیچگونه توسعه ای پیدا نکرده و هیچ زیرساخت جدید ایجاد نشده است. 

وی در ادامه گفت: در بسیاری از نقاط شهر هیچ ظرفیت خالی برای واگذاری تلفن ثابت وجود ندارد و در روستاها هم به همین منوال. اگر چه تلاش هایی از طریق سیستم های جایگزین مثل GSM  و  همان تلفن های بیسیم روستایی شده  است اما با توجه به اینکه این سیستم ها هم تمام توانمندیهای تلفن ثابت را ندارد نباید از آن مهم غافل شد  و از توسعه زیرساخت شبکه های تلفن ثابت غفلت کرد و ما این خواهش را از مسئولین شرکت مخابرات استان داریم که نسبت به رفع این مشکل چاره ای بیاندیشند.

منبع: بهار کوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *