با آقای نمازی برای قهرمانی در لیگ برتر می‌جنگیم/ از اینکه به ذوب‌آهن آمدم خوشحالم

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان، مسعود ابراهیم‌زاده چپ‌پای ۲۹ ساله تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که با قراردادی دو ساله به باشگاه ذوب‌آهن پیوست، در گفت‌وگوی کوتاهی با سایت رسمی باشگاه ذوب‌آهن اظهار کرد: از اینکه به تیم فوتبال ذوب‌آهن آمده‌ام، بسیار خوشحالم.

وی افزود: ذوب‌آهن باشگاهی قدیمی، ساختارمند و با تشکیلات منسجم است که از همه امکانات یک باشگاه از جمله زمین‌های تمرین استاندارد، استادیوم اختصاصی و دیگر امکانات ویژه یک باشگاه برخوردار بوده و علاوه بر آن از مدیریت قدرت‌مندی بهره می‌برد.

بازیکن جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان یادآور شد: با چند نفر از بازیکنان ذوب‌آهن از جمله وحید محمدزاده در سایپا، رشید مظاهری و محسن مسلمان در تیم ملی هم‌بازی بوده‌ام و خوشحالم که امسال در این تیم خوب و زیر نظر آقای نمازی که مربی بادانشی است، کار خواهم کرد و بدون تردید برای کسب مقام قهرمانی لیگ برتر می‌جنگیم.

ابراهیم‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد که از آقای جواد نکونام دوست خوبم تشکر کنم که همواره پیگیر فوتبال من بوده‌اند، هرچند که قسمت نبود به تیم فوتبال نساجی قائمشهر بپیوندم.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *