بدخواهان نظام نمی‌توانند در وحدت مسؤولان خدشه‌ای وارد کنند

جواد کاظمی‌نسب‌‌الباجی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز، با اشاره به برگزاری باشکوه و منسجم مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی در محضر مقام معظم رهبری، اظهار کرد: مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی در محضر مقام معظم رهبری بار دیگر نشان داد که مسئولان نظام در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و پیگیری مطالبات مردم همدل و منسجم هستند. 

وی افزود: بدخواهان نظام نمی‌توانند با فتنه انگیزی در صف وحدت و یکدلی مسئولان خدشه‌ای وارد کنند، و به صراحت می‌توان گفت مراسم تنفیذ تابلوی بلند وحدت و همدلی در ایران اسلامی بود. 

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ده سفارش مقام معظم رهبری به دولتمردان جدید متذکر شد: تاکید مقام معظم رهبری بر روابط گسترده با جهان در راستای پیشبرد اهداف کلان نظام در ابعاد اقتصادی و دیپلماتیک است. 

کاظمی‌نسب‌‌الباجی ادامه داد: مقام معظم رهبری تقویت اقتصاد درون‌زا، ظرفیت‌های علمی و صنعتی داخل و اقتصاد مقاومتی با هدف نفی فقر و آسیب‌های اجتماعی و اصرار بر اجرای مفاد قانون برنامه توسعه ششم بسیار مهم و قابل توجه عنوان کرد. 

وی تاکید کرد: بدون تردید مجلس شورای اسلامی در چارچوب همین راهبرد سطح تعاملات خود با دولت دوازدهم تنظیم خواهد کرد. 

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه صحبت‌های رئیس جمهور به طور حتم در جهت رهنمودهای مقام معظم رهبری است، ابراز امیدواری کرد: فضای حاکم بر این مراسم سبب تقویت روح همبستگی و همدلی میان مردم و حاکمیت شود. 

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *