برد شیرین خونه‌به‌خونه‌ بابل در زمین اراکی‌ها/ شاگردان نکونام و کسب ۳ امتیاز بازی

به گزارش خبرگزاری فارس مازندران، از سری مسابقات لیگ آزادگان دو تیم آلومینیم اراک و خونه ‌به‌ خونه بابل از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به دیدار هم رفتند.

میررسول حسینی، حمیدرضا دیوسالار، فرشاد فرجی، سید محمد قریشی، سجاد مشکل‌پور، مهرداد کفشگری، سیدمحمد میری، سجاد آشوری، هادی خیری، روح‌الله باقری و مهدی خیری یازده بازیکن جواد نکونام در این بازی بودند.

با سوت داور میدان، بازی آغاز شد و خونه ‌به‌ خونه‌ای‌ها در همان دقایق ابتدایی در یک حمله همه جانبه به گل نخست دیدار دست یافتند.

سجاد آشوری در همان ابتدای بازی ضربه ارسالی کرنر را از پشت محوطه جریمه با یک شوت سرکش و دیدنی به کنج دروازه آلومینیم دوخت و نخستین گل خونه به خونه را به نام خود ثبت کرد.

در ادامه اراکی‌ها سعی کردند تا گل خورده را جبران کنند ولی یکی پس از دیگری، موقعیت‌ها برای این تیم از دست رفت و نیمه نخست بازی با برتری مازندرانی‌ها به پایان رسید.

در آغاز نیمه دوم، هر دو تیم موقعیت‌هایی برای خود ایجاد کردند ولی سودی برای هیچ‌کدام نداشت و در نتیجه تیم خونه‌به‌خونه‌ مازندران توانست در یک بازی خارج از خانه با یک گل پیروز شود و سه امتیاز شیرین این بازی را به خود اختصاص دهد.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *