برقراری پرواز مستقیم شهرکرد- کویت در آینده نزدیک

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، حبیب‌الله وفایی امشب در جمع خبرنگاران در چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: با توجه به هماهنگی‌های صورت‌گرفته با مسؤولان ملی پرواز شهرکرد- کویت و بالعکس به‌زودی از فرودگاه بین‌المللی این شهر برقرار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برقرار شدن این پرواز با هدف رونق کمی و کیفی توسعه اقتصادی و تسهیل در رفت و آمد هوایی در چهارمحال و بختیاری صورت گرفته است، افزود: همچنین هفته آینده قراردادی منعقد خواهد شد که بر طبق آن پرواز تهران – شهرکرد – عسلویه – شهرکرد – تهران به لیست پروازهای فرودگاه شهرکرد اضافه و هفته‌ای یک روز این پرواز انجام می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ۴۰ درصد از ظرفیت صندلی‌های پروازهای روزانه عسلویه-اصفهان را نیروی کار این استان تشکیل می‌دهد، عنوان داشت: بنابراین افزایش پروازها در فرودگاه شهرکرد و به مقاصد تهران، عسلویه و کویت ضروری است تا مردم بتوانند از همین استان سوار بر هواپیما شوند.

وفایی به اجرای اغلب طرح‌های سرمایه‌گذاری چهارمحال و بختیاری بر اساس برنامه مطالعاتی آمایش سرزمینی استان اشاره و اضافه کرد: این طرح‌ها در حوزه‌های گردشگری، کشاورزی و بهداشت و درمان هستند.

وی با تأکید بر اینکه بیمارستان فوق تخصصی و مرکز درمانی بیماران خاص پارسیان به‌زودی در چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی می‌شوند، خاطرنشان کرد: این مرکز به بخش VIP مجهز است و می‌تواند بیمارانی از داخل و خارج کشور را پذیرش کند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه انتظار می‌رود بیمارانی از کشورهای خارجی به‌خصوص از کشورهای حاشیه خلیج فارس در بیمارستان فوق تخصصی و مرکز درمان بیماران خاص پارسیان پذیرش شوند، گفت: با توجه به موارد ذکر شده اگر پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی شهرکرد افزایش یابد قطعاً بخشی از زیرساخت‌های استان تأمین می‌شود.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *