برگزاری مسابقات جایزه بزرگ جودوی بانوان کشور در قم

سیما شاهزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: تجربه قبلی برگزاری مسابقات مهم و معتبری همچون جام حضرت معصومه(س) به ما این امکان را می‌دهد که میزبان موفقی برای برگزاری نخستین دوره پیکارهای جودو جایزه بزرگ بانوان کشور در شهر مقدس قم باشیم.

وی ادامه داد: هیأت جودو، جوجیتسو و کوراش قم با همکاری فدراسیون میزبانی نخستین دوره رقابت‌های جودو جایزه بزرگ بانوان کشور را بر عهده گرفته و این مسابقات نیز با عنوان جام حضرت معصومه(س) و با حضور جودوکاران استان‌های مختلف کشور در قم برگزار خواهد شد.

نایب‌رئیس هیأت جودو، جوجیتسو و کوراش استان قم افزود: این مسابقات تاکنون به شکل چندجانبه در قم برگزار شده اما در این دوره با همکاری فدراسیون به صورت جایزه بزرگ و در قالب یک رقابت مهم و بزرگ کشوری به میزبانی هیأت قم برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله با موافقت فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، از این به بعد شاهد قرار گرفتن این جام در تقویم سالیانه فدراسیون باشیم و هر ساله قم با بهترین امکانات میزبان جودوکاران زن سراسر کشور در مسابقات مهم و معتبر جام حضرت معصومه(س) باشد.

شاهزاده در ادامه راجع به زمان و مکان برگزاری پیکارهای سال ۱۳۹۶ جودو جام حضرت معصومه(س) در قم، ابراز کرد: این مسابقات روز جمعه ۲۰ بهمن ماه به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در قم به انجام می‌رسد، مکان برگزاری را نیز به زودی اعلام خواهیم کرد.

وی در پایان با اشاره به جودو بانوان قم، اظهار کرد: با سرمایه‌گذاری روی رده‌های سنی پایه، استعدادیابی از بین نخبه‌های این رشته ورزشی با تلاش و پشتکار مربیان با دانش جودو قم، خوشبختانه پیشرفت خوبی را در بخش بانوان شاهد هستیم و این مهم را در یکی دو سال اخیر مسابقات قهرمانی کشور نیز به خوبی نشان داده‌ایم.

انتهای پیام/ج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *