ترافیک ساری به تاکام بسیار پرحجم است

مرتضی بابایی‌لولتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، درباره وضعیت ترافیک در منطقه ساری به تاکام اظهار کرد: حجم ترافیک در این منطقه بسیار زیاد است.

وی با اعلام اینکه ترافیک روان در منطقه حاکم است، افزود:این ترافیک به دلیل تردد رهگذران بومی منطقه به دلیل قرار گرفتن در شب میلاد امام علی(ع) ایجاد شده است.

بخشدار منطقه کلیجان‌رستاق ساری با اعلام اینکه به دلیل شرایط خاص و سنگین بودن تردد در دو مسیر رفت و برگشت امکان یک طرفه کردن محور وجود ندارد، افزود:با توجه به عرض کم جاده و حجم بالای خودروها خودروها ترافیک روان حاکم است.

این مسؤول با اعلام اینکه حجم ترافیک در این منطقه تا مسیر روستای علمدارده در حدود ۳۵ کیلومتری ساری هم می‌رسد، گفت: این حجم از ترافیک مقطعی بوده و در حال حاضر شرایط تا حدودی رضایت بخش است.

بابایی‌لولتی با اعلام اینکه عبور کامیون و تریلر در این مسیر ممنوع است، گفت: احتمال برقرار بودن شرایط فعلی تا ساعات پایانی امشب وجود دارد.

به گزارش فارس، محور ساری تاکام از مسیرهای پرتردد استان مازندران است، عملیات بهسازی مسیر که حدود ۲۵ کیلومتر است از هشت سال پیش شروع شده است و هنوز به اتمام نرسیده است.

محور ساری به تاکام محل عبور اهالی منطقه چهاردانگه و دودانگه و همچنین محل تردد مسافران استان سمنان، خراسان، اصفهان و تهران است.

مسافران تهرانی به دلیل شرایط ترافیک سنگین در مسیر کندوان و هزار و  به دلیل چشم‌انداز بسیار مناسب جاده ساری به کیاسر ترجیح می‌دهند که از این مسیر عبور کنند.

روند طولانی شدن احداث این جاده باعث ترافیک سنگین در ایام تعطیلات و روزهای پایان هفته می‌شود.

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *