ترافیک سنگین در جاده قدیم رشت- قزوین/ انسداد آزادراه رشت- قزوین به بیش از ۲ هفته رسید

حسین محمدپور امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به ترافیک سنگین در محور رشت-قزوین اظهار کرد: با توجه به پایان تعطیلات ۲۲ بهمن از بعد ظهر امروز شاهد خروج مسافرین به سمت تهران بودیم که این خروج در اواخر وقت ترافیک سنگینی را در محدوده مذکور ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه عصر امروز مسیرهای منتهی به محور شمال به جنوب در جاده تهران ترافیک پرحجمی را داشت، افزود: حدود ساعت ۱۶ امروز در محدوده گلسرک امامزاده هاشم(ع) و ورودی شهرهای رودبار، منجیل و لوشان در جاده قدیم شاهد تراکم حجم ترافیک بوده‌ایم.

رئیس پلیس‌راه استان گیلان از انسداد دوهفته‌ای آزادراه رشت- قزوین خبر داد و گفت: محور آزادراه منجیل به قزوین در لاین شمال به جنوب بیش از دو هفته است که به علت عرشه‌گذاری پل راه‌آهن در محدوده استان قزوین مسدود است و هدایت ترافیک در محور جاده قدیم صورت می‌گیرد.

محمدپور با اشاره به زمان بازگشایی محور آزادراه رشت- قزوین در لاین شمال به جنوب گفت: در هشتم بهمن‌ماه و قبل از بارش برف اعلام کرده بودند که ظرف ۱۵ روز آینده عملیات عرشه‌گذاری راه‌آهن در محدوده استان قزوین به پایان می‌رسد اما بازدیدی که امروز از منطقه عملیات پل راه‌آهن داشتیم، حجم کار بسیار زیاد است و هنوز اطلاع دقیقی از پایان کار در دسترس نیست.

وی به مسدود ساختن محور رشت- قزوین به دلیل عدم همکاری رانندگان در محدوده گیلان اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه مسیر رشت به قزوین مسدود بوده بعضی از رانندگان با بی‌توجهی به توصیه‌ها و علائم راهنمایی و رانندگی از راه‌های فرعی و غیرقابل دسترسی منجیل به سمت اتوبان مسدودشده عبور کردند که با خیل عظیمی از خودروهای عبوری متوقف‌شده مواجه شدیم.

رئیس پلیس‌راه استان گیلان با اشاره به اینکه در کل حوزه استحفاظی محورهای مواصلاتی استان گیلان شاهد ترافیک روان هستیم گفت: طی بعدازظهر امروز در هیچ جایی از استان گیلان مورد خاصی در بحث مسدود بودن راه نداشتیم اما حجم بالای ترافیک در مسیر رودبار، منجیل و لوشان را شاهد بودیم که علت آن‌هم هدایت ترافیک در جاده قدیم است.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *