ترافیک عادی و روان در محورهای مازندران/ پیش‌بینی ترافیک سنگین در روزهای پایانی هفته

علی‌رضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها تمام محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان بوده و از لحاظ جوی نیز مشکل خاصی نداریم.

وی بیان کرد: پیش‌بینی ما این است روزهای پنج‌شنبه و جمعه شاهد ترافیک سنگینی در محورهای مازندران باشیم به همین دلیل توصیه ما به رانندگان این است زمان برگشت از سفرها را به روزهای پایانی موکول نکنند.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه تردد تمامی تریلی‌، کامیون و کامیونت از محور کندوان و تردد تریلی از محور هراز کماکان ممنوع است، اضافه کرد:تردد تمامی کامیون و کامیونت‌‌ها به جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای سه‌شنبه۱۵، چهارشنبه۱۶ و پنج‌شنبه ۱۷ و از ساعت ۶ روز جمعه ۱۸ تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۹ خرداد ماه از محور هراز ممنوع است.

این مسؤول با اعلام اینکه روز جمعه محدودیت یک‌طرفه محورهای هراز و کندوان در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: تردد تمامی تریلی‌ها از ساعت هشت تا ۲۲ روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه، پنج‌شنبه و همچنین از ساعت هشت روز جمعه ۱۸ تا ساعت هشت روز شنبه ۱۹ خرداد ماه ممنوع است.

قدمی در پایان خاطرنشان کرد: رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز از مواردی است که رانندگان همواره باید به آن توجه داشته باشند تا شاهد مشکلی نباشیم.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *