ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز/ کندوان یک‌طرفه شد/ مه‌آلود بودن محورهای مازندران

علی‌رضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محدوده سه‌راه چلاو و پارک جنگلی آمل محور هراز به‌صورت نیمه‌سنگین است.

وی به ترافیک پرحجم و روان در محدوده سرخ‌کلای محور سوادکوه اشاره کرد و گفت: همچنین آمد و شد خودروها در محورهای کندوان و سمنان- مازندران مازندران به‌صورت عادی و روان است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه در محورهای غرب استان شاهد بارندگی هستیم، افزود: همچنین محدوده ولی‌آباد و هزارچم محور کندوان و محدوده لنگر تا کردمیر محور سمنان مازندران شاهد مه‌گرفتگی شدید هستیم.

این مسؤول درباره محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت‌ها به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ محور هراز ممنوع است.

قدمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلرها به‌ جزو حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه از محور تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است، بیان کرد: محدودیت تردد تریلر و اتوبوس با توجه به وضعیت راه و فقدان ایمنی کافی در برخی پیچ‌ها در محور سمنان ـ مازندران همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس همچنان ممنوع است، تصریح کرد: محدودیت یک‌طرفه شدن محور کندوان آغاز شده و تا ساعت ۲۴ ادامه دارد.

رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که هنگام بارندگی با رعایت سرعت مطمئنه،پرهیز از عجله و شتاب و رعایت فاصله طولی رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

قدمی در پایان افزود: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *