تساوی بدون گل تراکتورسازی برابر شهرداری تبریز

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تیم تراکتورسازی تبریز در سومین بازی تدارکاتی خود در ورزشگاه یادگار امام(ره) به مصاف تیم شهرداری تبریز رفت که این بازی در پایان با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

در نیمه نخست تیم تراکتورسازی با ترکیب فرزین گروسیان، هادی محمدی، محمدرضا مهدی‌زاده، امیر‌نصر آزادانی، محمد مسلمی‌پور، علی طاهران، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی، مهدی شریفی، محمدرضا آزادی و مهدی ببری به میدان رفت.

شهرداری تبریز نیز با حسین نائیجی، توحید قوجایی، اکبر گنجی، بهنام داداش‌وند، رضا هاشمی، رسول پیرزاده، مهدی رستم‌زاده، جواد نعمتی، علی پور‌محمد، یاسر درویشی و علی نظری برابر تراکتورسازی قرار گرفت.

نیمه نخست این بازی موقعیت خاصی برای هیچ یک از دو تیم ایجاد نشد.

در نیمه دوم مربیان هر دو تیم ترکیب تیم خود را متفاوت از نیمه نخست کرده و بیشتر از بازیکنان جوان خود سود بردند.

در این نیمه بر خلاف نیمه نخست چندین بار دروازه دو تیم مورد تهدید مهاجمان قرار گرفت، اما باز هم توپی از خط دروازه عبور نکرد و در نهایت این بازی با تساوی به اتمام رسید.

تیم تراکتورسازی پیش از این دو بازی تدارکاتی دیگر برگزار کرده بود که برابر تیم عقاب به تساوی یک بر یک رسیده و تیم منتخب پایه‌های خود را ۵ بر ۱ شکست داده بود.

تیم شهرداری تبریز نیز در هر دو بازی تدارکاتی خود برابر تیم‌های عقاب و تراکتورسازی به تساوی بدون گل رسیده است.

در این بازی یحیی گل محمدی ۵ بازیکن اصلی خود را به میدان نفرستاد. فرزاد حاتمی، شهرام گودرزی، محمد نوری، محمد ایران‌پوریان و محمد نادری در بازی مقابل شهرداری تبریز فرصت حضور در میدان را پیدا نکردند.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *