تعامل ۲۱۸ هزار همیار پلیس و ۷ هزار پلیس یار دانش‌آموز با پلیس

 به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، علیرضا نخعی ظهر امروز در مراسم قرائت پیام مهر ضمن فرا رسیدن هفته گرامیداشت نیروی انتظامی اظهار داشت: کارکنان ناجا بدون هیچگونه چشم داشتی به صورت شبانه‌روزی در جای جای این کشور پهناور در حال خدمت و تأمین امنیت هستند تا ما در آرامش زندگی کنیم. 

وی اضافه کرد: زحمات این عزیزان را با این زبان قاصر نمی‌توان تشکر کرد، چراکه این اقدامات باعث عزت و سربلندی انقلاب اسلامی ایران در جهان شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: نیروی انتظامی با تقدیم هزاران شهید که هرکدام از آنها دارای یک شخصیت بی‌نظیر بودند آرامش و امنیت را به مردم هدیه کردند و ما باید قدردان این همه جانفشانی باشیم. 

نخعی در ادامه سخنان خود اظهار داشت: همه اقشار مختلف مردمی در تولید امنیت سهیم هستند و آموزش و پرورش به عنوان سکوی فرهنگ و آموزش کودکان و نوجوانان خود را در این امر سهیم می‌داند. 

وی توضیح داد: در راستای تعامل با نیروی انتظامی ۲۱۸ هزار همیار پلیس و هفت هزار پلیس یار دانش‌آموز در راستای برقراری نظم و امنیت با پلیس همکاری می‌کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در پایان عنوان کرد: پلیس ایران مردمی‌ترین پلیس جهان است و ما قدردان پلیس هستیم و سعی خواهیم کرد تا بتوانیم مسیر خوبی برای پلیس در جامعه باشیم.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *