توزیع بیش از ۴۴ میلیون لیتر سوخت در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، مراد حاصل‌مرادی با مطلوب خواندن وضعیت سوخت‌رسانی در مناطق زلزله‌زده، اظهار داشت: تامین سوخت مناطق زلزله‌زده همچنان ادامه دارد و مردم نگران سوخت خودروها و گرمایشی خود نباشند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه در خصوص آخرین وضعیت میزان توزیع سوخت در مناطق زلزله‌زده، گفت: در این مدت با ۵۷۲ نفتکش، ۱۳ میلیون و ۵۹ هزار لیتر بنزین در مناطق زلزله‌زده توزیع و به مصرف رسیده است.

به گفته وی، همچنین تاکنون بیش از ۱۶ میلیون و ۲۳۶ هزار لیتر نفت‌سفید توسط ۹۱۹ نفتکش و ۱۴ میلیون و ۶۴۳ هزار لیتر نفت‌گاز با ۶۷۰ نفتکش توزیع شده است.

حاصل‌مرادی خاطرنشان کرد: تامین سوخت در شهرهای سرپل‌ذهاب، قصرشیرین، گیلان‌غرب، دالاهو، روانسر، اسلام آبادغرب، جوانرود و ازگله بی‌وقفه ادامه دارد.

این مسؤول عنوان کرد: اگرچه استفاده از وسایل گرمایشی برقی به صرفه‌تر و راحت‌تر است، اما همچنان ارسال سوخت به مناطق زلزله‌زده ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به مصوبات نوزدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و تاکید بر ساماندهی توزیع فرآورده‌های نفتی، افزود: از این پس توزیع فرآورده نفت سفید در این مناطق براساس دفترچه صادر شده از سوی هلال احمر صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/خ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *