توقیف پژو با ۳۶۴ کیلوگرم حشیش در نائین

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، مهدی معصوم‌بیگی اظهار داشت: در راستای ادامه طرح‌های مبارزه با قاچاقچیان مواد افیونی و دریافت اخباری مبنی بر این‌که یک باند حرفه‌ای از سوداگران مرگ قصد انتقال محموله‌ سنگین مواد مخدر از شرق کشور به مقصد تهران و عبور از اصفهان را دارند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: یک گروه مشترک و مجرب از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان و شهرستان نائین وارد عمل و موفق شدند سواری پژو متعلق به قاچاقچیان را که در محوری فرعی تردد می‌کرد شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: متهمان به محض مشاهده مأموران و با استفاده از تاریکی هوا و موقعیت جغرافیایی منطقه اقدام به فرار کردند؛ در بازرسی از خودرو ۳۶۴ کیلوگرم حشیش و ۳۰ کیلوگرم تریاک که زیر صندلی‌ها و صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود کشف شد.

وی در پایان از شناسایی این سوداگران مرگ و این‌که به زودی دستگیر خواهند شد خبر داد و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهد داد.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *