جشنواره درخشش ولایت در مجتمع تجاری مهستان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس، جشنواره درخشش ولایت با میزبانی و برنامه‌ریزی شرکت ایران اطلس کیش (ایاک)با حضور مقامات شهری و انتظامی شهرستان اسلامشهر و استقبال پر شور اهالی در مجتمع تجاری مهستان واقع در شهرک واوان تا پاسی از شب ادامه داشت.
دو مهمان ویژه این برنامه خانواده دو شهید مدافع حرم بودند که عطر و بویی خاص به فضا داده بودند. از طرف شرکت ایران اطلس کیش به رسم یادبود هدایایی تقدیم آنها شد.

شرکت اطلس کیش (ایاک) که مدیریت و بهره برداری مجتمع مهستان را بر عهده دارد، شرکت تخصصی فروش و بهره‌برداری از مراکز خرید در سراسر کشور است.

مدیر روابط عمومی ایاک به خبرنگار فارس گفت: ایاک تصمیم دارد جهت رفاه و استفاده شهروندان مناطق کم درآمد مراکز تخصصی تجاری بیشتری در شهرها و شهرستانهای مختلف مدیریت و بهره‌برداری کند به همین جهت مجتمع مهستان را در شهرک واوان بهره‌برداری کرد.

مدیر روابط عمومی ایاک در جواب سوال خبرنگار فارس در خصوص اینکه آیا توجیه اقتصادی مربوط به مدیریت بهره برداری دارید یا خیر،گفت : علاوه بر توجیه اقتصادی ایاک سیاست فرهنگی نیز دارد به این منظور تصمیم به فروش و بهره‌برداری مجتمع‌های تخصصی و تجاری در مناطق مختلف دارد.

انتهای پیام/و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *